Geforce 9500 GT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E7500 @ 2.93 2.93 GHz, Ram 2GB, Windows 7 Home Premium 32 Bit. Abi sistem bu 7 ay ilk haftası pc ful toplayacam sizce ne yapayım en kısa zamanda dönerseniz çok mutlu olurum. Ha bide unuttum Nvida Geforce 9500 GT Ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla soğuğa çıkarmayın. Pek de şirin. Kız mı erkek mi bu? A bıdı bıdı bıdı bıdı. Türkçe konuşamıyor galiba. E tabi 7 aylık normal. 7 aylık bilgisayarda 7 senelik 9500 GT’nin ne işi var? PC ful toplayacam nedir? Herkes Türkçe konuşuyor ben ne biliyim kim Alman kim Türk. Mahkum, sırana geç! Geçsenize sıranıza kardeşim! Adam bana patlıyo sonra! Öldürmedi o bayılttı bayıltıyo. Bayıltıyo o.

Bazen Google'da bir şey yazarken en sık yapılan aramalar öneri olarak çıkıyor ya, işte o zaman ne kadar siktiriboktan bir ülke olduğumuz gerçeğiyle karşılaşıyorum.

Recep Abi konuyu açıyorum cevap yazmak kendi yorumumu katmak için hoop Recep Baltaş konuya el atmış :) şevkim kırılıyor.

Tabii senin yanında benim cavabım 9500 GT gibi boş kalır ama :)

Bazen Google'da bir şey yazarken en sık yapılan aramalar öneri olarak çıkıyor ya, işte o zaman ne kadar siktiriboktan bir ülke olduğumuz gerçeğiyle karşılaşıyorum.

Recep'i de onun bu yazsını beğenen arkadaşı da kınıyorum. Şimdi böyle bir yerde oturup sana klavye başında ne tarih dersi vereceğim ne de ahlak dersi vereceğim. Sanırım resmine de baktığım zaman 30 yaşında olduğunu varsayıyorum; bu saatten sonra bu bana düşmez. Ancak sen tutupta google da yapılan araştırmadan yola çıkıp böyle bir lafı benim ülkeme söylersen lafı sana iade ederim.
Bilgisi ve tecrübesiyle burda bir çok kişinin abi diye seslendiği birisin ve ben bunu sana hiç yakıştıramadım.

Recep'i de onun bu yazsını beğenen arkadaşı da kınıyorum. Şimdi böyle bir yerde oturup sana klavye başında ne tarih dersi vereceğim ne de ahlak dersi vereceğim. Sanırım resmine de baktığım zaman 30 yaşında olduğunu varsayıyorum; bu saatten sonra bu bana düşmez. Ancak sen tutupta google da yapılan araştırmadan yola çıkıp böyle bir lafı benim ülkeme söylersen lafı sana iade ederim.
Bilgisi ve tecrübesiyle burda bir çok kişinin abi diye seslendiği birisin ve ben bunu sana hiç yakıştıramadım.

Ülkesinde gördüğü hatalara koyun gibi boyun eğmesi mi gerekmekte ? Avrupa birliğine girmeye çalışan bir ülkede hala şeyhlerin cinsel organlarını öpen kişiler var bu ülkede. Dalga geçmiyorum. Adam yakalandı 1,2 ay önce.

Avrupa Kültür Başkent'i seçilirsin, millet ağzı açık bırakılan logarlara düşerek ölür. Siktiriboktan mı ? Kesinlikle, bu eğitimsizlikle böyle olmaya devam edecek.

Bu ülkede her zaman yanlış şeyler oldu, bu yanlışlıkları yapanlar değil de, yanlışlıkları dillendirenler yargılandı. Belki bu yüzden yeni nesil hiç eskimeyecek gittikçe kötüleşecektir. Susan yanlışı doğruyu ayıramayan bir nesil olup çıkacak belkide. Sözümona ByJoker gibi kendine pay çıkarıp kargaşa çıkaranlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı