GeForce 9800 GTX + ve GX2

goldenjoker6

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
GeForce 9800 GTX + ve GX2

Merhaba technopat ailesi , tanıdığım bir bilgisayar bileşenleri satan bir abi var.

Bana GeForce 9800 GTX'i 40 liraya vereceğini söyledi .

GeForce 9800 GX2 'yi ise 60 liraya dedi .

Hangisini almalıyım ve şuan kullandığım kart 9800 GT . Ne kadar fark olur ?

Testlerine baktım ancak GX2 nin çok fazla güç tükettiğini gördüm 100 w 'üzerinde .

Alırsam elimde patlar mı ? ANA KARTIM ASUS P5KPL SE

GX2 nin 260x {amd ] 'e denk geldiğini görüyorum testlerde hatta geçiyor .

İkiside eski ve kötü kartlar. Ama baya ucuza satıyormuş ikisi arasında seçim yapmamı istiyorsan GX2 çift işlemcili diye biliyordum. Normal 9800 gtx'i al onların dışında istersen en az HD 7790...

İşte GX2 bu yüzden geçiyor. Hala oyunların hepsi Çift gpu ve Crossfire-Sli desteklemiyor... Sıkıntı çıkabilir. Sen en iyisi o iki çöp kartıda bırak biraz daha para biriktir. İyi bir HD 7790 al :).

Oynayamazsın bunlarla. İkiside sana istediğin zevki verebilecek kartlar değil. İmkan varsa Gtx 650 Ti boost al.

Yakında Sistemimi değiştireceğim zaten ancak bu bilgisayarı da kullanacağım . Diyorum ki hafif bir yenilik yapıp sistemi en azından birazda olsa ömrünü uzatmak istiyorum. Yakın zamanda alıcağım sistem zaten bu sistemi bana hatırlatmıyacak ama belki satmak zorunda kalırım diye hafif yeni bir sistem dursun diye düşünmüştüm. Yeni alacağım sistemde şu

Dosya Ekleri

• 3.JPG
    3.JPG
    37,6 KB · Görüntüleme: 293
İntel core 2 quad Q8300 , 2 GB Ram , GeForce 9800 GT, 160 GB HDD , Güç Kaynağı 300W , [Elimde 350 W var ancak biraz eski geçen seneden kalma eski sattığım sistemden ]

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı