GeForce Experience 388.13 vs 425.31

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Merhaba genel sorunsal hakkında birkaç sorum ve düşüncem var. Öncelikle bilgisayarıma format atmadan önce son grafik sürücülerini kullanıyordum. Formattan sonra update etmeyi unuttum ve 388.13 sürümünde kaldı ekran kartı ve ekran kartının daha stabil çalıştığını fark ettim. Fps anlamında pek birşey diyemeyeceğim yeni sürümdeki fps değerlerini hatırlamıyorum. Bu arada şöyle bir düşüncem var ne kadar doğru bilemiyorum. Nvidia yaptığı yeni güncellemeleri sadece RTX kartlar için yayınladığını düşünüyorum. Yani eski kartlara desteği sağlasa da hala sağlam bir destek yok ortada. Bu nedenle driver güncelleme yapmamaya kararı aldım. Sizin bu konuda düşünceniz nedir merak ediyorum açıkçası...

6 ay falan hiç güncellemedim GTX 1060 ekran kartımı, hiç sorun olmadı. Ama ekran kartının sıcaklığı artık 70'den aşağı inmiyor oyunlarda minimum Rocket League'de fanlar 90 derecede olmasına rağmen 70 derece gözüküyor. Normalde 65-70 max olması lazımken. Bazı oyunlarda 81 derece. Isınması benim için sorun değil ama uzun ömürde illa sıkıntı yaratıcak bir gün.

6 ay falan hiç güncellemedim GTX 1060 ekran kartımı, hiç sorun olmadı. Ama ekran kartının sıcaklığı artık 70'den aşağı inmiyor oyunlarda minimum Rocket League'de fanlar 90 derecede olmasına rağmen 70 derece gözüküyor. Normalde 65-70 max olması lazımken. Bazı oyunlarda 81 derece. Isınması benim için sorun değil ama uzun ömürde illa sıkıntı yaratıcak bir gün.
Bende ısınma durumu da yok. Normali nasıl ise hala o durumda. Hatta kasadan eskisi "Ekran Kartı" fan sesi gelmiyor. Bu da insanı düşündürmüyor değil :D
Bu arada 30/10/2017 driverı kurulu :D

Bende çok düşünüyorum bu konu hakkında ama kesin bi cevap yok. Ama technopat ailesi genel olarak güncel sürücü kullanın diyolar.

Eski bir sürücü ama stabil diyorsanız size kalmış. Şu video'ya bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sizin sürücü yok ama ona yakın bir sürücü var.

Eski bir sürücü ama stabil diyorsanız size kalmış. Şu video'ya bakabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sizin sürücü yok ama ona yakın bir sürücü var.
Benmi yanlış görüyorum yoksa eski sürücü daha mı fazla fps alıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı