GeForce Experience 516.59 "İndirme başarı ile tamamlanamadı" hatası

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda GTX 1050 mevcut. GeForce Experience uygulaması güncelleme olduğunu gösteriyor, 516.59 sürümünü fakat iki haftadır indir dememe rağmen indirme başarı ile tamamlanamadı hatası alıyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
galıba drivarı gerı cektıler bende de aynı sorun var rtx 3070 kullanıyorum
arkadasım ılk drıver geldıgınde yukleyebılmıstı sımdı format attı oda yukluyemıyor
yabancı nvdıa sıtesınde mevcut ordanda yukleyebılırsınız

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımda GTX 1050 mevcut. GeForce Experience uygulaması güncelleme olduğunu gösteriyor, 516.59 sürümünü fakat iki haftadır indir dememe rağmen indirme başarı ile tamamlanamadı hatası alıyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir acaba?
Mining yaptıkları için bazen Nvidia sürümü verip tekrar geri çekebiliyorumuş sonra farklı bir sürüm numarası ile yeniden yayınlıyormuş. Az evvel bu bilgiyi aldım.

Sürücüleri Yükle | NVIDIA adresinden ister otomatik ister manuel arama sonucu sürücüyü indirip yükleyebilirsiniz. Ben denedim oldu.

1658576009199.png

DDU ile sildim Nvidi'dan son sürümü indirdim ama yine de güncelleştirme bölümünde bu sürücü görülüyor. İndir dedim yine hata verdi. Ya GTX1050 için değil ya da Windows 10 için değil sanırım bu sürücü. Neyse.

Sen 516.69 sürümünü indirip kurduysan sorun yoktur. GeForce Experience üzerinde bir tür hata mevcut bununla ilgili. Kurulu olan sürücü için tekrar indirme seçeneği gösterebilir, böyle hatalar olabilir. Sen NVIDIA'nın sitesinden 516.69 sürümünü indirip kurduğundan eminsen sıkıntı etmene gerek yok.

Hatta kontrol etmek için NVIDIA Denetim Masası'nı açıp sol alttaki "Sistem Bilgileri" yazısına tıklayarak bakabilirsin.

Ben de RTX 3060 kullanıyorum. Ekteki şekilde hata alıyorum. Sürücüleri kaldırıp tekrardan kurdum ama yine aynı hatayı veriyor. Çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• NvidiaHata.jpeg
    NvidiaHata.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı