Çözüldü GeForce Experience başlangıçta açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

513252

Hectopat
Makaleler
2
GeForce Experience ve NVIDIA Denetim Masası gizli simgelerde gözükmüyor ve işletim sistemiyle açılmıyor. Sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Denetim masasında aygıtlar bölümünden NVIDIA Denetim Masası'na sağ tıklayıp kısayol oluştur deyin. Sonra çıkan uyarıya evet deyin. Kısayol masaüstüne gelecek. Windows+ r yapıp Shell: Startup yazın. Kısayolu da oraya atın. Geforce Experience için ise dosya konumunu bulup oradaki uygulamanın kısayolunu oluşturup shell:startup konumuna atın.
Hocam yöntemi tekrar hazırlayıp cevap olarak yazıyorum. Bu arada mesajda bahsettiğiniz tuşlara basarak ne olduğuna baktım "woow" dedim içimden😄. Bu arada oyunlarda performans yükseltiyorsa arada yapmak sürekli yaparım.
Bazı ayarları değiştiriyor, ekran kartı sürücülerini tamamen sıfırlıyor. Haftada bir yapmanızı öneririm.

@513252 C:\ Program Files\NVIDIA Corporation\Control Panel Client\nvcplui.exe bunu Windows+R tuşuna basıp çalıştıra girin. Bende olmadı belki sistem modlu olduğu içindir bir deneyin hocam.

Bende yok hocam, kendim girince de görmedim. Control Panel Client yok.
Anladım hocam. Bulmaya çalışacağım.

@513252 hocam çok tuhaftır ki bulamadım hiç bir yerde. Küçük bir işim var misafirler gelicek de onlar için yiyecek almam lazım. Bekletsem sorun olur mu?

Son düzenleme:
Hocam çözümü buldum. En baştaki mesajda belirttim konuya girenler daha kolay bilgi alsın diye.

@513252 Geç olucak rapor ile eklemeye çalıştım. Şuraya direkt atıyorum kısa sürer hocam. İyi günler.

Denetim masasında aygıtlar bölümünden NVIDIA denetim masasına sağ tıklayıp kısayol oluştur deyin. Sonra çıkan uyarıya evet deyin. Kısayol masaüstüne gelecek. Windows+ R yapıp shell:startup yazın. Kısayolu da oraya atın.

Hocam çözümü buldum. En baştaki mesajda belirttim konuya girenler daha kolay bilgi alsın diye.

@513252 Geç olucak rapor ile eklemeye çalıştım. Şuraya direkt atıyorum kısa sürer hocam. İyi günler.

Denetim masasında aygıtlar bölümünden NVIDIA denetim masasına sağ tıklayıp kısayol oluştur deyin. Sonra çıkan uyarıya evet deyin. Kısayol masaüstüne gelecek. Windows+ R yapıp shell:startup yazın. Kısayolu da oraya atın.
Çok çok sağolun, uğraşmanıza gerek yoktu. Hesabınızı takibe aldım hocam, iyi akşamlar.

Tam olarak halledemedim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı