GeForce Experience driver güncellemesi yaparken ekran gitti

Savassfe

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi GeForce Experience'dan driver güncellemesi yaparken ekran gitti. Fişi söküp taktım bir sıkıntı olmadan çalıştı ondan sonra sürücüyü yeniden kur yaptım sürücü düzgünce kuruldu ama ekran kartına bir şey olmuş mudur?

Geforce Now değil Geforce Experience'dir o. Sıkıntı olmaz.

DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp Nvcleanstall ile yükleyin. Ayrıca sürücüleri manuel olarak kurun. Geforce Experience zart zurt gibi çer çöpleri kullanmayın.

Başlıkta da belirttiğim gibi GeForce Experience'dan driver güncellemesi yaparken ekran gitti. Fişi söküp taktım bir sıkıntı olmadan çalıştı ondan sonra sürücüyü yeniden kur yaptım sürücü düzgünce kuruldu ama ekran kartına bir şey olmuş mudur?

DÜZELTME: GeForce NOW değil GeForce Experience.

Hayır ekran kartı baştan kuruldugu için ekran gidip gelmesi normaldir hocam.

GeForce NOW değil GeForce Experience'dir o. Sıkıntı olmaz.

DDU ile sürücüyü tamamen kaldırıp Nvcleanstall ile yükleyin. Ayrıca sürücüleri manuel olarak kurun. GeForce Experience zart zurt gibi çer çöpleri kullanmayın.

Ya aynen Konuyu yanlış yazdım GeForce Experience yazacağıma
Ekran gitti sonra bekledim gelmesini gelmedi sonra fiş çekip tekrar taktım ondan sonra sıkıntı olmadan çalıştı ama ben yine de tekrardan kurdum sürücüyü şu an bir sıkıntı yok ama işte aklıma takılıyor

Ya aynen Konuyu yanlış yazdım GeForce Experience yazacağıma
Ekran gitti sonra bekledim gelmesini gelmedi sonra fiş çekip tekrar taktım ondan sonra sıkıntı olmadan çalıştı ama ben yine de tekrardan kurdum sürücüyü şu an bir sıkıntı yok ama işte aklıma takılıyor

Takılmasın, şu anda sorunsuz kullanıyorsan. Basit sürücü hataları.

Geri
Yukarı