Çözüldü GeForce Experience güncellemesinden sonra oyunlarda %100 GPU kullanımı oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

e300

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese.

NVIDIA GTX1650 Max-Q ekran kartım var.

10.10.2022 tarihinde gelen sanırım 2-3 gün önce gelen yeni güncellemeyi geforxe Experience'de yaptım. Bilgisayarı açıp kapattıktan sonra FiveM'e girdim bu güncellemeden önce GPU kullanımım en fazla %70'lerdeydi güncellemeden sonra %50 ile %100 arasında gidip geliyor bende anlayamadım bilgisayar yüksek performansta çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır o zaman ben yeniden GeForce Experience'yi kurayım. Yeni çıkan RTX4090'dan kaynaklı artık GTX serilerinde yavaşlatma olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım sanırım. Teşekkür ederim.

Peki eski sürümlerde daha çok FPS alma gibi bir durum var mı ?
Yeni sürümlerde sizce ekran kartı yeni modellere göre eskidiğinden yavaşlar mı bilginiz var mı teşekkürler

Peki eski sürümlerde daha çok FPS alma gibi bir durum var mı ?
Yeni sürümlerde sizce ekran kartı yeni modellere göre eskidiğinden yavaşlar mı bilginiz var mı teşekkürler
Hayır yavaşlamaz. Aksine güncel kalıp, güncelleştirmeleri düzenli bir şekilde yapmanız sizin lehinize olur. Güncelleştirmeler optimizasyonu iyileştirir, önceki sürümlerdeki sorunları giderir, yeni teknolojileri kullanabilmenizi sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı