Geforce Experience LoL'ü Bulamıyor

AtakanGuney

Hectopat
Bilgisayara yeni format atıp uygulamalarımı kurdum fakat GeForce Experience LoL'ü bulamıyor. Özel dosya konumu da seçtim yine olmadı. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lol oyununun client'ını değil kendi uygulama EXE sini göstermen gerekiyor. O da
Riot Games/League of Legends/Game/League of Legends.exe dizininde olsa gerek

Denedim ama işe yaramadı, oyunu tekrar indiriyorum maalesef.

Aynısını bir de windows 10 un grafik ayarlarında yapmayı dene. Başlatı aç grafik yaz gelen grafik ayarları menüsünden dediğim EXE. dosyasını seç ve yüksek performanslı GPU yu seç. Bu da olmazsa başka yapabileceğin bir çözüm yok eğer EXE yi taratamıyorsan yeniden 100 kez kursan da onu taramayacaktır. Belki sürücünde bir problem vardır yeniden yüklemeyi denedin mi ?

Aynısını bir de windows 10 un grafik ayarlarında yapmayı dene. Başlatı aç grafik yaz gelen grafik ayarları menüsünden dediğim EXE. dosyasını seç ve yüksek performanslı GPU yu seç. Bu da olmazsa başka yapabileceğin bir çözüm yok eğer EXE yi taratamıyorsan yeniden 100 kez kursan da onu taramayacaktır. Belki sürücünde bir problem vardır yeniden yüklemeyi denedin mi ?
Bf5 yükledim onu gördü ama nedense lolü görmüyor. Geforce experienceyi silip yüklemiştim. Şimdi grafik ayarlarını deneyeceğim.

Hızı alamayıp yeni PC toplayacaksınız bence. 🤪
Yaza İnşallah :D
Bilgisayara format attım, tekrar kurdum uygulamaları ama halen görmüyor, bunun sebebi oyunun şu an yama yapıyor olması olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
Yaza inşallah :D

Bilgisayara format attım, tekrar kurdum uygulamaları ama halen görmüyor, bunun sebebi oyunun şu an yama yapıyor olması olabilir mi acaba?

İlahi atakan bey. Ne alakası var formatla falan. Arkadaşın dediği gibi yeni PC kurun bir de Wi-Fi'yi değiştirmeyi deneyin :) :) takılıyorum. Bende aynı sıkıntıdayım merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı