Çözüldü GeForce Experience Midnight Suns hediyesi alınamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sea Blackcloud

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan 5 gün önce RTX 3060 aldım ve NVIDIA'nın yaptığı bir kampanya vardı.
RTX 30 serisi alanların yanında Marvel Midnight Suns hediyesi geliyordu.
3 gün önce kod elime ulaştı. GeForce Experience'ı açıp kodumu kullanmaya çalıştım.
Kodu aldım, Steam hesabımı falan girdim en son işleme gelince "ödül alma hatası teknik bir sorun nedeni ile 24 saat sonra tekrar deneyiniz" yazısı çıktı.
Ben de her gün denedim ama arada 72 saat geçti ve hala aynı hatayı veriyor, bunun bir çözümü var mıdır?
Yardımınız bekliyorum.

resim_2022-12-31_141115985.png

resim_2022-12-31_141138643.png

Çözüm
Bende msinfo dosyamı paylaştım sonrasında mesajlaştığım arkadaş öldü mü kaldı mı? Bilmiyorum daha geri dönütte bulunmadı. Reddit'te araştırmalarım sonucunda bir arkadaş 1-2 yıl öncesinde aynı sorunla karşılaşmış ve benim yukarıda yazdığım yöntem ile 30Dk'lık uğraş ile olayını çözmüş. Neyse en azından arkadaşlarımıza bir çözüm yolu sunduk inşallah. Onlarda en kısa sürede teslim alırlar. Sizde benim gibi oyununda değilsiniz anladığım kadarıyla maksat sorunu çözmek. Bu akşam keyifle uyurum :)

Bende sonunda aldım sanırım sorunu çözmüşler tam 1 hafta boyunca NVIDIA destek ekibi ile uğraştım.
Sorunu çözmek için benden console.log ve msinfo gibi dosyalar istediler ve 2. seviye bir uzman ekip 4 günlük uğraştan sonra sorunu çözdü.
Eğer kodu alamayanlar varsa NVIDIA destek ile iletişime geçsin biraz zaman alıyor ama sorunu çözüyorlar.

Bu 2 yöntemi de deneyip sorunu çözebilirsiniz.
Beyler bende de aynı sorun mevcut ticket attım saatlerce konuştum ama yok kardeşim.
Temiz kurulum yapıyorum yok
DDU ile kaldırıp kurdum yok
Windows 10 da denedim yok
Denemediğim şey kalmadı ne illet bir şey yok mu bir çözümü reddit'e kadar baktım yok arkadaş ayar oluyor insan. @Recep Baltaş @Ali Güngör Sayın forum yetkilileri eskiden yardımcı olurdunuz bir sürü bağlantınız var nvidia ile bir iletişime geçseniz ne güzel olurdu. Çözen olursa duamızı alır cidden oyununda değilim ama yapacam diye kafayı kırıcam.

Ben oyunumu teslim aldım. Şöyle sonuca ulaştım kod kullan ekranında hata alıyorsunuz ya düzenli ollarak hata alınca o ekranı kapatıp tekrar kod kullan diyorsunuz ortalama 15-30dk içinde kodu alıp tebrikler yazısı çıkıyor. Kısaca hata uygulamalar arası geçişten kaynaklanıyor ve tekrar tekrar denemeniz gerekiyor. Başardım sizde süresi bitmeden alırsınız. Biraz sabırla NVIDIA'nın bu gıcık sisteminden oyununuzu alabilirsiniz. Hadi Kolay gelsin :)

Dosya Ekleri

• Başardım.jpg
    Başardım.jpg
    157 KB · Görüntüleme: 33
Bende sonunda aldım sanırım sorunu çözmüşler tam 1 hafta boyunca NVIDIA destek ekibi ile uğraştım.
Sorunu çözmek için benden console.log ve msinfo gibi dosyalar istediler ve 2. seviye bir uzman ekip 4 günlük uğraştan sonra sorunu çözdü.
Eğer kodu alamayanlar varsa NVIDIA destek ile iletişime geçsin biraz zaman alıyor ama sorunu çözüyorlar.

Bende msinfo dosyamı paylaştım sonrasında mesajlaştığım arkadaş öldü mü kaldı mı? Bilmiyorum daha geri dönütte bulunmadı. Reddit'te araştırmalarım sonucunda bir arkadaş 1-2 yıl öncesinde aynı sorunla karşılaşmış ve benim yukarıda yazdığım yöntem ile 30Dk'lık uğraş ile olayını çözmüş. Neyse en azından arkadaşlarımıza bir çözüm yolu sunduk inşallah. Onlarda en kısa sürede teslim alırlar. Sizde benim gibi oyununda değilsiniz anladığım kadarıyla maksat sorunu çözmek. Bu akşam keyifle uyurum :)

Sorun çözüldü bende arkadaşlar bir şey yapmadım kod kullan dedikten sonra verdi oyunu.

Bu 2 yöntemi de deneyip sorunu çözebilirsiniz.

Çözüm
Arkadaşlar şu an alınabiliyor 1.5 haftadır denedim ve sonunda alabildim. Sırf bunu bildirmek için üye oldum . Özetle her gün bir kaç sefer deneyin . Arka arkaya denediğimde oldu .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı