GeForce Experience oyun içi yer paylaşımı açılmıyor

predicorius

Centipat
Bir kaç güne kadar hep açılan oyun içi yer paylaşımı şimdi açılmıyor, nedeni ne olabilir? Oyunla etkileşime geçmiyor (hiçbir oyunla), ne video ne görüntü alabiliyorum.

Bir kaç çözüm yolu denedim fakat işime yaramadı, oyun içi yer paylaşımını seçtiğimde "paylaşım açılamadı" hatası alıyorum.

Bir kaç güne kadar hep açılan oyun içi yer paylaşımı şimdi açılmıyor, nedeni ne olabilir? Oyunla etkileşime geçmiyor (hiçbir oyunla), ne video ne görüntü alabiliyorum.

Bir kaç çözüm yolu denedim fakat işime yaramadı, oyun içi yer paylaşımını seçtiğimde "paylaşım açılamadı" hatası alıyorum.
hatayı çözebildin mi ? şuanda ben de aynı hatayı yaşıyorum bilgisayara format attıktan sonra böyle oldu şuan hiçbir oyunda oyun içi yer paylaşımı çalışmıyor

Birkaç güne kadar hep açılan oyun içi yer paylaşımı şimdi açılmıyor, nedeni ne olabilir? Oyunla etkileşime geçmiyor (hiçbir oyunla), ne video ne görüntü alabiliyorum.

Birkaç çözüm yolu denedim fakat işime yaramadı, oyun içi yer paylaşımını seçtiğimde "paylaşım açılamadı" hatası alıyorum.

NVIDIA ıle iletişime gectim ve sorunu cozdum sorun 2 yolu var 1. yol format atmak 2. yol.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda veya bu adımlarda.

This is a follow-up email in reference to your contact to NVIDIA. We are sorry, the chat session got disconnected before ı could attend it.

I would need to check the System information file of your Computer, please help us with the System ınformation file. Follow the below steps to create System ınformation file:
A) press Windows logo Key + r.
B) type msınfo32 and press enter.
C) this will bring up the Microsoft System ınformation Utility, Click file, then Save as.
D) when the Save as window appears, choose desktop and Save to your hard Drive. You may give it any name you choose, but with a '.nfo' file extension.
E) once the file has been saved on your hard Drive, attach it to this Support request so that we may review your System Configuration.

Looking forward to your Update.
Best regards,
Mohammed aflan.
NVIDIA customer care.

Geri
Yukarı