GeForce Experience sadece oyunun ayarlarını mı değiştiriyor?

Makaleler
1
GeForce Experience sadece oyunun ayarlarını mı değiştiriyor? Gördüğüm kadarı ile NVIDIA Denetim Masası'ndan uygulanabilen ayarları da içerebiliyor ama oyun kötü optimize edilmişse, misal CPU'yu düzgün kullanamıyorsa ve oyun içi bütün ayarlarda hata düzelmiyorsa bu tür durumlarda işe yarıyor mu? Bugüne kadar hiç kullanmadım, boşuna yükleyip kullanmakta istemiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Experience yararlı bulduğum bir programdır. Bir dezavantajını görmedim. Yüklü olması gerektiğini düşündüğüm programdır. Bazı oyunlarda optimizesi iyi çalışmıyor. İyi bir sisteme sahipsen en iyi kaliteyi verdiriyor oyun içinde. GPU'nun güncel sürücülerini de kurmaya yarıyor.

Experience yararlı bulduğum bir programdır. Bir dezavantajını görmedim. Yüklü olması gerektiğini düşündüğüm programdır. Bazı oyunlarda optimizesi iyi çalışmıyor. İyi bir sisteme sahipsen en iyi kaliteyi verdiriyor oyun içinde. GPU'nun güncel sürücülerini de kurmaya yarıyor.

Çok önceleri, ilk çıktığı zamanlar kurmuştum. Oyunun ayarlarının en son kısılacak ayarını direkt kısmıştı falan o yüzden silmiştim. Yani gidip gölge kalitesini kısarsın ilk FPS için, AA ile oynamadan önce misal.

Yeni konular

Geri
Yukarı