Çözüm GeForce Experience "Something Went Wrong..." hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kdraltndas

Hectopat
Uzun zamandır bu hatayı alıyor ve forumlarda yazılan tüm çözümleri denememe rağmen bir türlü sonuç alamadım. Benim gibi olan birçok kişi daha olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu hatayı alan birkaç kişiyle iletişime geçince fark ettim ki hepimizin bir ortak noktası var. O da hepimizin "Kayıt defterinde" varsayılan uygulama kurulum dizinimizin D diski olması. Daha doğrusu işletim sisteminin kurulu olmadığı diskte olmasıydı. Gelelim şimdi çözüme:

-Windows+R tuşlarına basıp Çalıştır'ı açın. "regedit" yazıp Kayıt defteri düzenleyicisine girin.
-HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion dizinine gelin.
-Sağ taraftaki ProgramFilesDir adlı klasöre çift tıklayıp varsayılan değeri C:\Program Files olarak düzenleyin.
-Yine sağ taraftaki ProgramFilesDir (x86) klasörüne çift tıklayıp varsayılan değeri C:\Program Files (x86) yapın.
-Aynı şekilde ProgramW6432Dir klasörüne çift tıklayıp varsayılan değeri C:\Program Files yapın.
-Son olarak ProgramFilesPath klasörüne tıklayıp varsayılan değeri %ProgramFiles% olarak değiştirin.
-Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Bunları yaptıktan sonra Nvidia sürücüsü ve Geforce Experience"yi silip en son sürümü "TEMİZ YÜKLEME" seçeneğini seçerek yükleyin. Umarım yardımcı olmuştur.İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı