GeForce Experience whisper mode hazır değil

yigitfndk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi GeForce Experience de whisper modu kullanamıyorum. Whisper moda tıkladığım da GTX 1060 dizüstü GPU veya daha sonraki sürümler tikli değil. Fakat benim laptopumda 4050 var. Ne denediysem bir türlü açamadım. Acaba sorunun çözümünü bilen var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-29 192343.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-29 192343.png
    385 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi GeForce Experience de whisper modu kullanamıyorum. Whisper moda tıkladığım da GTX 1060 dizüstü GPU veya daha sonraki sürümler tikli değil. Fakat benim laptopumda 4050 var. Ne denediysem bir türlü açamadım. Acaba sorunun çözümünü bilen var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Kart güncel mi?

Cahillime verin. DDU nedir nasıl yapılır bir zararı olur mu acaba laptopa.

Zararı olmaz DDU ekran kartını tamamen siler ve siz sonradan Google'dan ekran kartını indirip temiz bir kurulum yaparsınız

Ekran kartınızı ve ve laptopun linkini atın ekran kartının driverı atayım oradan indirin.

Zararı olmaz DDU ekran kartını tamamen siler ve siz sonradan Google'dan ekran kartını indirip temiz bir kurulum yaparsınız.

Ekran kartınızı ve ve laptopun linkini atın ekran kartının driverı atayım oradan indirin.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...-15-6-fhd-dizustu-bilgisayar-pm-HBC00005DK2RA Laptopumun linki bu teşekkürler yardımın için deneyeceğim umarım çözülür.

Geri
Yukarı