GeForce Experience yeni güncelleme yüklenmiyor

halisioi

Centipat
Daha fazla  
Dostlarım, ben şu anda 555.85 sürümünü yükleyeceğim ve bende yüklü olan 552.44 ancak ben güncelleştirmeleri kontrol et diyorum sonrasında hızlı kurulum diyorum ve yükleniyor eskiden her zaman ki gibi bir ara ekran gidiyor (eskiden de aynısı oluyordu) ancak yine de hiçbir şey değişmiyor. Ne yapmalıyım ve GeForce Experience'ı güncellemezsem ne olur acaba?
Yanıtlarsanız sevinirim iyi günler.

neden.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlarım, ben şu anda 555.85 sürümünü yükleyeceğim ve bende yüklü olan 552.44 ancak ben güncelleştirmeleri kontrol et diyorum sonrasında hızlı kurulum diyorum ve yükleniyor eskiden her zaman ki gibi bir ara ekran gidiyor (eskiden de aynısı oluyordu) ancak yine de hiçbir şey değişmiyor. Ne yapmalıyım ve GeForce Experience'ı güncellemezsem ne olur acaba?

Eki Görüntüle 2205613

Bende GTX 1650 kartima son guncellemeyi yapinca ekran gidip geliyor surekli.

Eki Görüntüle 2205613
Hiçbir zaman hızlı kurulum ile kurmanızı önermiyorum. Özel kurulumdan temiz kurulum ile yeni driverı kurun. Sorununuza gelecek olursak mevcut driver sürümünüzü kontrol edin muhtemelen zaten günceldir. PC'yi yeniden başlatınca düzelecektir. Geforce Experience buga giriyor, ben de öyle olmuştu en azından.

Bu çöp yerine yeni NVIDIA uygulamasından indirin.
Henüz kullanılmasını önermiyorum çünkü betada ve birçok özelliği düzgün çalışmıyor.

Yeni güncellemeyi yaptığımda FPS sorunları yaşadım bir önceki sürüme geri döndüm 200 FPS sabit LoL oynarken birden 50'ye 60'a düşmeye başladı oyunlar doğru düzgün optimize edilmiyordu sanırım bazı sorunları var güncelleştirmenin.

Geri
Yukarı