GeForce Experience'de sürekli güncelleme gözüküyor

lairwetz

Decapat
Daha fazla  
Resimlerde de gözüktüğü gibi uygulama sürekli bu ekran kalıyor güncelleme rağmen tekrar güncelleme istiyor aygıt yöneticisinde ise ünlem var ve uygulamada giriş sayfası bölümüne giremiyorum ve denetim masasını da açamıyorum nedenini bilen varsa yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (236).png
    Ekran Görüntüsü (236).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 129
  • Ekran Görüntüsü (237).png
    Ekran Görüntüsü (237).png
    104,3 KB · Görüntüleme: 117

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (240).png
    Ekran Görüntüsü (240).png
    230,9 KB · Görüntüleme: 32
Bir de DDU yöntemini dene hocam. Geçen benim GTX 1650 kartta da oldu sürücüleri falan silip temiz kurdum düzeldi. 1.5 yıllık bilgisayarda donanımsal sorun olma ihtimali çok düşük 😒. Ne yaptığında bu hatayı almaya başladın hatırlıyor musun? Şunu yaptığım an başladı diyebileceğin bir olay oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de DDU yöntemini dene hocam. Geçen benim GTX 1650 kartta da oldu sürücüleri falan silip temiz kurdum düzeldi. 1.5 yıllık bilgisayarda donanımsal sorun olma ihtimali çok düşük 😒. Ne yaptığında bu hatayı almaya başladın hatırlıyor musun? Şunu yaptığım an başladı diyebileceğin bir olay oldu mu?

Hocam dün bu saatlerde Windows Update geldi güncelledim ve DisplayPort kablosu çalışmamaya başladı. Update'den sonra oldu yüksek ihtimal.

Hocam dün bu saatlerde Windows Update geldi güncelledim ve DisplayPort kablosu çalışmamaya başladı. Update'den sonra oldu yüksek ihtimal.

Hocam, aynısı bana da oldu. Güncellemeden 2 saat sonra PC resetlenip açıldı. Sonra kod 43 hatası aldım, siz sorunu çözebildiniz mi? Bir de ben aparat kullanıyorum o biraz arızalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı