Geforce Experince İle Masaüstü Kaydı Nasıl Alınır?

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar diğer video programları kasma hissi yarattığı veya kalitesiz kaydettiği için GeForce Experince ile kaydetmek istiyorum fakat laptoplar için bir çözüm bulamadım. İnternette bulduğum videoların hiçbiri işe yaramadı.

Sistemim:
  • Acer VX15

• Intel Core i5 7300HQ
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • 8 GB DDR4 RAM
  • 5400 RPM HDD (maalesef :( )
  • Windows 10 Pro
Bu arada masaüstü kaydetmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşte Camtasia veya OBS tarzı programlar kasma hissi yaratıyor videoda. Oyun içi kayıt özelliğini zaten kullanıyorum.
Onboarddan çalıştığı için (masaüstü ve chrome intel hd graphics kullanıyordur) kaydederken problem oluyor galiba. Bu konuda çözüm varsa ben de beklemedeyim.
Geforce Exprience ayarlarınızdan Oyun içi yer paylaşımı açın. Alt + Z ile kayıt arayüzüne girebilirsin. Kaydetmek istediğin oyun değilse harici bir kayıt programı kullanman gerekecek. Camtasia kullanabilirsin.
İşte Camtasia veya OBS tarzı programlar kasma hissi yaratıyor videoda. Oyun içi kayıt özelliğini zaten kullanıyorum.

Onboarddan çalıştığı için (masaüstü ve chrome intel hd graphics kullanıyordur) kaydederken problem oluyor galiba. Bu konuda çözüm varsa ben de beklemedeyim.
Mantıklı aklıma gelmemişti bu çözüm :D O zaman onboard kartı devre dışı bırakmak lazım malesef bu laptopta zor bir iş o :( O zaman başka bir program bulmam lazım :D İyi Sosyaller.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı