GeForce Game Ready sürücüsü kurulum devam edemiyor

Daha fazla  
Selam,
Laptopum Monster Abra a5. FreeDOS satılan bu bilgisayarı satın aldığımda Windows 10 kurduktan sonra kutu içerisinde gelen USB bellekten sürücüleri kurmuştum. Geçen gün formatladım ve sürücüleri yine aynı USB bellekten kurdum. GeForce Experience programında ekran kartı güncellemesi olduğunu görünce indirdim. Ancak kurmaya çalıştığımda kurulum devam edemiyor hatası veriyor. Hatanın ekran görüntüsü:

devam edemiyor.png

Mevcut sürüm 462.75

mevcut sürüm.png

Sistem özellikleri:

sistem.png

İşin ilginç yanı ben bu bilgisayarı alıp USB'den sürücüleri kurduktan kısa bir süre sonra yine ekran kartı güncellemesi görüp indirmiştim ve sorunsuz kurulmuştu. Şimdi hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Şimdi hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Eski tip Standard sürücülerden birini kurmuşsun anlaşılan. GeForce Experience üzerinde bu tür hatalar almak mümkün.

Temiz bir şekilde sürücü kurulumu için DDU ile NVIDIA sürücüsünü kaldır.

DDU işleminden sonra aşağıdaki linkten laptopunla uyumlu olan yeni tip DCH sürücüyü kur.

Eski tip Standard sürücülerden birini kurmuşsun anlaşılan. GeForce Experience üzerinde bu tür hatalar almak mümkün.

Temiz bir şekilde sürücü kurulumu için DDU ile NVIDIA sürücüsünü kaldır.

DDU işleminden sonra aşağıdaki linkten laptopunla uyumlu olan yeni tip DCH sürücüyü kur.
Teşekkür ederim, müsait bir vaktimde deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı