GeForce GT 630M oyunlarda performansı nasıl olur?

İki platformu aynı potada değerlendirmek yanlış. Benimde kişisel görüşüm GT 630M'in çöp olduğu konusunda, o ayrı.

Sonuçda gt630 bile oyun oynatamıyorken M modeli hiç oynatamaz. Ki masa üstü sistemler her zaman daha güçlüdür. Oyun performansı sorulmuş, Recep'in dediği gibi ''mario oynatır'' kanımca. :D

Recep abi bende hatırlıyorum siz öyle bir şey demiştiniz sanırım bu video olması lazım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun detaylarını açmadan aksiyonun hiç olmadığı yerlerde 30 saniye koşmuş. Benchmarks testlerine göre konuşmak lazım veya diğer gameplaylari izlemek lazım. Vatan'ın ekran kartı yorumlarında HD6950 ekran kartı ile Battlefield 3 ultrada 60 FPS aldığını söyleyenler oluyor ama pek inandırıcı gelmiyor bana.

Çok önemli bir noktaya değinmişssin. Falanca sistemle Crysis 3'de şu kadar fps aldım diyenlerin bu fpsyi nerede gördüğünü sormak lazım. Bazı kullanıcılar bir oyunun her saniyesinin aynı işlem gücü gerektirdiğini sanıyorlar herhalde.

Ayrıca bahsedilen videoda framerate çok yüksek gözükmüyor.

GT 630'un birkaç versiyonu var ve bir tanesi 40 nmlik bir Fermi. Kepler 630, 630M'den biraz daha hızlıdır. Ama bana sorarsanız her ikisi de gereksiz kartlar. Düşünün oyun amacıyla yeni bir PC topluyorsunuz ve diğer parçalara para verirken en olmadık yerden kısıyorsunuz. Düşük bütçe ayırsanız dahi 630'dan daha iyi alternatifler var. İ7 3630lu bir oyun laptopuna 630m'i layık görmek hakikatten şaşılası bir durum.

Arkadaşlar bende casper masaüstü bilgisayar aldım. i7 işlemcisi, 8 gb belleği ve gt630 ekran kartı var. Bilgisayarım sizce gta5 ve gta4'ü oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl oldu oldu 2021 aşimdi ki ekran kartlarına bak burada tartışılan ekran kartına bak :) şu anda GTX 3080-3090'lar var :) zaman ne hızlı akıp geçiyor. Benim ekran kartıda 610M ancak lov ayarlarda 720p World of Tanks'da minimum 60FPS Max 110FPS alıyorum. Ama CS:GO'da 30FPS zar zor :) neyze belki ileride bende iyi bir ekran kartı alırım herhalde.

Yıl oldu oldu 2021 aşimdi ki ekran kartlarına bak burada tartışılan ekran kartına bak :) şu anda GTX 3080-3090'lar var :) zaman ne hızlı akıp geçiyor. Benim ekran kartıda 610M ancak lov ayarlarda 720p World of Tanks'da minimum 60FPS Max 110FPS alıyorum. Ama CS:GO'da 30FPS zar zor :) neyze belki ileride bende iyi bir ekran kartı alırım herhalde.
GTX 3080 - 3090 derken? 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı