GeForce GT 635M i5-3230M sistemle hangi oyunlar oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Rieelel

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
Ekran kartı
Geforce GT 635m & Intel HD graphics 4000
İşlemci
Intel core i5-3230m CPU
Bu sistemle hangi oyunlar oynanır?

Bende 3317U + GT 635M'li bir laptop var. Arada bir ETS 2 oynuyorum, 30 FPS verebiliyor orta-düşük ayarlarda. 2015 ve öncesi çoğu oyunu da oynarsınız orta ayarlarda. FIFA 16, PES 17 falan açar. Günümüzde çıkan piksel, 2.5D, tepeden bakış tarzı oyunları da oynatır.

Bende 3317U + GT 635M'li bir laptop var. Arada bir ETS 2 oynuyorum, 30 FPS verebiliyor orta-düşük ayarlarda. 2015 ve öncesi çoğu oyunu da oynarsınız orta ayarlarda. FIFA 16, PES 17 falan açar. Günümüzde çıkan piksel, 2.5D, tepeden bakış tarzı oyunları da oynatır.
Anladım hocam bendede ETS 2 vardı düşük FPS alma korkusuyla indirmemiştim ama şimdi fikrimi değiştirdim teşekkür ederim

Assassin's Creed 4 ve daha öncekiler. Tomb Raider 2013 ve daha öncekiler.

Hocam Tomb Raider 2013 bende var en düşük ayarlarda oynadığımda bile kötü bir performans ile karşılaştım ama önceki oyunlarını hiç oynamadığım için bilmiyorum nasıl bir performans alacağımı Assassin's Creed 4 oyunundada yüksek bir performans alabileceğimi düşünmüyorum yani biraz daha düşük sistemli oyunlar olursa sevinirim.

Hocam Tomb Raider 2013 bende var en düşük ayarlarda oynadığımda bile kötü bir performans ile karşılaştım ama önceki oyunlarını hiç oynamadığım için bilmiyorum nasıl bir performans alacağımı Assassin's Creed 4 oyunundada yüksek bir performans alabileceğimi düşünmüyorum yani biraz daha düşük sistemli oyunlar olursa sevinirim.
Ben bu oyunları laptopımla 25-35 FPS'lerde oynadığımı hatırlıyorum. Hatta Tomb Raider 2016'yı da patates grafiklerde 20 FPS oynamıştım biraz. Sizin laptop aşırı ısınıp güç kısıyor olabilir belki veya işlemci farkından dolayı olabilir. AC 3 ve öncesine bakın o zaman. Tomb Raider'ın da daha eski oyunlarında sıkıntı çıkmaz, onlar eski çünkü baya 2007 2006 yapımı falan.

Ben bu oyunları laptopımla 25-35 FPS'lerde oynadığımı hatırlıyorum. Hatta Tomb Raider 2016'yı da patates grafiklerde 20 FPS oynamıştım biraz. Sizin laptop aşırı ısınıp güç kısıyor olabilir belki veya işlemci farkından dolayı olabilir. AC 3 ve öncesine bakın o zaman. Tomb Raider'ın da daha eski oyunlarında sıkıntı çıkmaz, onlar eski çünkü bayağı 2007 2006 yapımı falan.

Anladım hocam ben dediğiniz gibi biraz daha eski oyunlara bakayım konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı