GeForce GT 635M i5-3230M sistemle hangi oyunlar oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10
Bu sistemle hangi oyunlar oynanır?
Bilgisayar Casper Nirvana mı? Eski bilgisayarım ile aynı özellikler, anılarım canlandı.
ETS2 açar, Valo vs. oynatır, çok ince ayarlar ile GTA5'i 60 FPS oynuyordum, Hitman Absolution güzel.

Bilgisayar Casper Nirvana mı? Eski bilgisayarım ile aynı özellikler, anılarım canlandı.
ETS 2 açar, Valorant vs. oynatır, çok ince ayarlar ile GTA 5'i 60 FPS oynuyordum, Hitman Absolution güzel.

Hocam bilgisayar ASUS marka laptop ETS 2'yi bir zamanlar oynadığımda kötü performans verdiği için silmiştim Valorant'ta aynı şekilde GTA 5 bilgisayarı yeni aldığımda belki 60 FPS görmüştür ancak şimdi indirsem kötü ayarlarda 15-20 FPS zor görür.

Hocam bilgisayar ASUS marka laptop ETS 2'yi bir zamanlar oynadığımda kötü performans verdiği için silmiştim Valorant'ta aynı şekilde GTA 5 bilgisayarı yeni aldığımda belki 60 FPS görmüştür ancak şimdi indirsem kötü ayarlarda 15-20 FPS zor görür.
Vallaha GTA5'i 10 senedir bilgisayardan silmedim, performans hala aynı. Sadece düzgün HDD/SSD istiyor. 10 senelik HDD o uzun yükleme ekramlarını daha da uzatıyor.

Anladım hocam sanırım benim HDD değişmesi peki önerdiğiniz bir SSD var mı?
Sistem eski olduğu için bilindik markalardan en ucuzunu alıp geçebilirsin, sonuçta yüksek hızlara ulaşamayacaksın.
Şöyle bir şey olabilir.
Eğer mSATA portu varsa -ki vardır- şöyle bir şey de alabilirsiniz
https://www.amazon.com.tr/Entegre-mSATA-Dahili-kadar-Okuma/dp/B0843BZM8Q/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=ssd%2Bmsata&qid=1700499336&s=computers&sr=1-7&th=1

Sistem eski olduğu için bilindik markalardan en ucuzunu alıp geçebilirsin, sonuçta yüksek hızlara ulaşamayacaksın.
Şöyle bir şey olabilir.
Eğer mSATA portu varsa -ki vardır- şöyle bir şey de alabilirsiniz.
https://www.amazon.com.tr/Entegre-mSATA-Dahili-kadar-Okuma/dp/B0843BZM8Q/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&keywords=ssd%2Bmsata&qid=1700499336&s=computers&sr=1-7&th=1

Anladım hocam bu ürün ile ilgileneceğim konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı