GeForce GT 740 sistem Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de kaç FPS alır?

Hazerr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski ekran kartımı arkadaşıma verdim ve ona bir PC topladık ikimiz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamak istiyoruz ama arkadaşım parasını fazla yatıramıyor o yüzden bir oyun hakkı var Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kaç FPS alır? 30 FPS bile alsa razı.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 20 alır belki.
Hocam aman dur naptın :D

Arkadaşlar eski ekran kartımı arkadaşıma verdim ve ona bir PC topladık ikimiz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamak istiyoruz ama arkadaşım parasını fazla yatıramıyor o yüzden bir oyun hakkı var Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kaç FPS alır? 30 FPS bile alsa razı.
İnternette test videoları var ben bir tane örnek bırakıyorum. 720p'de kötü bir performans sergilemiyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aman dur naptın :D

İnternette test videoları var ben bir tane örnek bırakıyorum. 720p'de kötü bir performans sergilemiyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1080P aşağısı gelmiyor benim aklıma :D

Hocam aman dur ne yaptın :D

İnternette test videoları var ben bir tane örnek bırakıyorum. 720P'de kötü bir performans sergilemiyor;

Hocam sağ olun videoyu görmemiştik.

Yeni konular

Geri
Yukarı