GeForce GTX 970 Sistem Toplama

O kart referans tasarım sesli ve sıcak çalışır.
Yorumlarında sessiz ve cok serin oldukca başarılı bir ekran kartı olduğunu yazıyorlar ve bir kac videosunu izledim gayet akıcı ve başarılı görünüyor. Fanında çift rulman var. İyi bir soğutma fanı var olduğunu düşünüyorum. Araştırır mısın kardeşim iyice? Pişman olmak istemiyorum. Huzursuz olursam soğurum en baştan.

Kardeşim iyi güzel diyorsun da ben kartı aldım. Hem ben intel üzerine topluyorum, amd değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kart sessiz ve serin çalışmaz. Referans tasarımların hepsinde de aynı sorun var. Eğer söylediğin model sessiz ve serin çalışsaydı, kimse Strix modelini almazdı zaten. Referans tasarım modelini kullanabilirsin, sorun teşkil etmez.

Affedersiniz ama ne yaptığınız belli değil? Tam bir cevap verebilir misiniz? Sistemi aldınız mı? Almadınız mı? Eğer almadıysanız bütçenizi belirtin...

Kardeşim ne alakası var ? Amd ekran kartları nvidia'nınkınden daha performanslıdır. Önerdıgım ekran kartı gtx970'ı tokat manyagı yapmıştır. Vıdeolarını ızleyebılırsın.
Şu ön yargınızı bir bırakın artık. İntel işlemcim var ama Ati ekran kartı kullanmam, boyle bir şey yok.

Her turlu uyumu saglar intel & Ati ekran kartları.

Affedersiniz ama ne yaptığınız belli değil? Tam bir cevap verebilir misiniz? Sistemi aldınız mı? Almadınız mı? Eğer almadıysanız bütçenizi belirtin...
Sistemi aldım. Almış olduklarımı belirttim, sadece işlemci olarak bütcem yeticek bir şekilde işlemci önerilmesini rica ediyorum. i7'ye bütcem kesinlikle yetmez. Ekran kartı da iyi mi, iş görür mü? Oyunlarda sorun yaşar mıyım? Onu merak ettim.

Bütçeniz nedir? Eğer 500-600 TL arası ise i5 4460 işinizi görür. Bütçeniz artarsa @BERWAR'ın önerdiğini alabilirsiniz, overclock bakımından...

Kardeşim ne alakası var ? Amd ekran kartları nvidianınkınden daha performanslıdır. onerdıgım ekran kartı gtx970 ı tokat manyagı yapmıştır vıdeolarını ızlıyebılırsın
şu ön yargınızı bi bırakın artık intel işlemcim var ama Ati ekran kartı kullanmam boyle birşey yok.

her turlu uyumu saglar intel & Ati ekrankartları.
bana sağlıklı olmaz dediler yoksa ben amd üzerine toplucaktım ki bana görede amd daha uygun fiyat olarak ve cok ta iyi parcalar mevcut ben sadece sizlere elimdekiler bunlar iş görürmü demek istedim ve nasıl bir işlemci önerebilirsiniz demek istedim i7 hariç

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı