GeForce iGame GTX 1060 Vulcan 6G Alınır mı ?

MUSTAFA625

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi aşağıdaki ürün sizce alınır mı herhangi bir problem olur mu ?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
iGame markası sosyalde kullananların sıkça tavsiye ettiği bir marka. Fakat haberiniz olsun o fiyata vergi de ekleniyor. Eğer vergi ödemek istemezseniz satıcı ile konuşup ürünün üstüne 10-15 dolar yazmasını isteyebilirsiniz.

Düşük fiyat girdiyse de takılabilir o kadar pahalı ürüne 10 15 dolar yazarsa memurun gözünden kaçmayabilir kutu küçükse belki gözden kaçabilir yada ne bileyim anlamazsa :). Şans işi. Fiyatını araştırıp sizden vergi istiyor en kötü yüzde 20 vergi ihtimalini göz önünde bulundurun aldığım bilgiye göre de artık gearbest vergi ödemesini yapmıyor eskiden yarısını karşılıyordu.

Düşük fiyat girdiyse de takılabilir o kadar pahalı ürüne 10 15 dolar yazarsa memurun gözünden kaçmayabilir kutu küçükse belki gözden kaçabilir yada ne bileyim anlamazsa :). Şans işi. Fiyatını araştırıp sizden vergi istiyor en kötü yüzde 20 vergi ihtimalini göz önünde bulundurun aldığım bilgiye göre de artık gearbest vergi ödemesini yapmıyor eskiden yarısını karşılıyordu.

Dünya kadar kargo ile uğraşıyorlar fiyat araştırması yapıp uğraşacaklarını hiç sanmıyorum. Emin olun onlar akşam olsa da evimize gitsek hesabını yapıyorlar. (y)

Dünya kadar kargo ile uğraşıyorlar fiyat araştırması yapıp uğraşacaklarını hiç sanmıyorum. Emin olun onlar akşam olsa da evimize gitsek hesabını yapıyorlar. (y)
Her konuyu düşünmek gerekiyor en kötü ihtimali de göze almalı sonra sıkıntı çıkmamalı.

100 dolara kadar verginin tamamını, 200 dolara kadar da yarısını karşılıyor.

100 dolara kadar verginin tamamını, 200 dolara kadar da yarısını karşılıyor.
Normalde öyleydi fakat çok mağdur edildiği bazıları ise evrakları photoshop ile değiştirerek fazladan vergi iade alarak mağdur edildiği belirtilmişti. Ben kalktı diye biliyorum ancak gene de fiyatları düşük yazdırıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı