GeForce lansmanı fiyatları düşürür mü?

menagon61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elimdeki ekran kartını sattım uzun süredir kartsızım yani PC kullanamıyorum. Bu Driver muhabbetleri yordu beni, uğraşmak istemediğim için NVIDIA geçeceğim. Bildiğim kadarıyla bugün bir lansman yapılacak yeni kartlar tanıtılacak. Bunun eski kartlar üzerindeki etkisi nasıl olur? Fiyatlar düşer mi? Malum NVIDIA artık RTX 2000 serisi üretmediğini açıkladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük "ihtamelle 200 TL belki" düşebilir. İnşalllah düşer. Yenisi çıkan her şey çok az olsada ucuzlar mantığı.

Yazılım konusunda doğru bir karar.

Fiyatlara yansıyabilir ama 3000 serisi kartların piyasaya girmesi biraz zaman alacak. Ek olarak 3000 serisinin fiyat etiketinin oldukça yüksek olacağı konuşuluyor. Kartın güç girişi de farklı ihtiyaç duyduğu güçte...
Yani kart piyasaya sürülmeden incelemeciler testlerini yapmadan tahmin etmek oldukça zor. Ama beklemeniz mantıklı gibi...

Fiyatlar düşmez, sabit kalır. İkinci el tarafına yönelebilirsiniz. Yeni almış birinden satın alabilirsiniz ama ikinci el tarafı da aşırı uygun olmayacaktır.

Türkiye piyasası kurtlarla dolu malesef ve bu her sektörde böyle. Özellikle PC donanımlarının fiyatlandırılması şaka gibi. Kısacası bilgisayarlarınıza iyi bakın...

Arkadaşlar ikinci el ürün alayım diyorum adamlar 1 yıl kullandıkları karta güncel fiyatının 200-300 aşağısını istiyor.Artık o kadar yoruldum ve bunaldım ki inanın komple sistemi satmayı düşünüyorum.Yahu 1660Ti a 3000₺ yazmak nedir? Kaldı ki 5600xt yanına yaklaşamaz performansta.Sürücü problemi yaşamasam en az 2 yıl kullanırdım kartı.
Hocam 2060-2060S falan üretiliyor ama fiyat düşmez.
Onlarda üretimden kaldırıldı diye biliyorum.

İkinci el piyasasında dürüst uygun fiyatlı bir satıcı bulmanız biraz zor veya şansınıza kalmış. Tahmin edeceğiniz üzere bu alanda da fırsatçılar kol geziyor. Hangi fiyat aralığında kart arıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı