GeForce MX250 Valorant'ta aniden FPS düşüyor

dix0ntr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'a girdiğimde ilk roundlardayken 120, 160 FPS ama oyun ilerledikce 40,30 FPS'lere dusuyor ve daha artmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce MX250
İNTEL İ7
512 Gb ssd

Kapatma seçeneği var mı?
Hocam kapatma seçeneği var mı bilmiyorum ama o zaman sisteminiz aşırı ısınır ve kendisini koruma amaçlı kapatır. Yani böyle kalması en iyisi.

Oyun içi sıcaklık değerlerinizi atar mısınız? FPS düşüşü başladığı zamanda ki sıcaklık değerlerini.

Kapatma seçeneği var mı?
Kapatma seçeneği yok ama ThrottleStop uygulamasıyla bunu engelleyebiliyorsunuz, fakat ben bu tarz uygulamaları tavsiye etmiyorum, zira bu özellik iptal edildiğinde işlemcinin çok ısınıp zarar görmesine sebep olabiliyor.

Kapatma seçeneği yok ama ThrottleStop uygulamasıyla bunu engelleyebiliyorsunuz, fakat ben bu tarz uygulamaları tavsiye etmiyorum, zira bu özellik iptal edildiğinde işlemcinin çok ısınıp zarar görmesine sebep olabiliyor.
Peki baska bir çözüm yolu var mı?

Hocam kapatma seçeneği var mı bilmiyorum ama o zaman sisteminiz aşırı ısınır ve kendisini koruma amaçlı kapatır. Yani böyle kalması en iyisi.

Oyun içi sıcaklık değerlerinizi atar mısınız? FPS düşüşü başladığı zamanda ki sıcaklık değerlerini.
Genelde 96-100 derecede.

Hocam 100 derecede su kaynıyor. Sıcaklık değerleri çok yüksek. Normalde 80 derecenin altında olması lazım. Termal macun sürebilirsiniz. Kasaya egzoz fanı takabilirsiniz.

Hocam YT'den video izledim ve 60-70'lerde şu an. Başka bir öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı