GeForce NOW 10Mbps download 5Mbps upload ile oynanır mı?

EmirGunduz

Hectopat
Sorum başlıkta da yazdığı gibi; 10Mbps download 5Mbps upload ile oynanır mı? Daha önce bunun yarısı kadar bir internet kullandım ve GeForce NOW ile oyun oynamaya çalıştım. Uzun süre boyunca ve tahmin edebileceğiniz üzere 240p ve ping ile oynuyordum (Türk sunucularını denemedim.)

75 :D .Hiç olmazsa ücretsizde falan denersin hoşuna giderse ve maddi imkanın varsa alırsın. Bu arada 3 aylığı tek seferliğine alabiliyorsun.
Kötü olmuş, tam bir strateji manyağı olduğum için ve bilgisayarım patates olduğu için GeforceNow üzerinden Hoi4 oynuyordum ve çok iyi bir performans aldığımı söyleyemem ama kötü de değil sadece internetim kötü olduğu zamanlar aşırı kötü görüntü alıyordum. Not: Bahsettiğim internet eski paketim.
12-13Mbps ve 0.70 ile upload rahat oynamışlığım vardır eu serverlerinde tam 2-3 hafta önce.

Ben GeForce NOW'u gördüğümde "oha çok iyi" gibi tepkiler verip ayarların suyunu çıkarıp internetin içine etmiş ve bir daha ilk performansı yaşayamamıştım. :D

Şöyle globale 27 Mbps ile bağlanmama rağmen 1080PDE ETS 2 oynayamadım. Ethernet ile bağlıyım sisteme. Evde senin dışında kimse interneti kullanmayacaksa ve eğer arka tarafta interneti tüketecek bir şey açık olmadığı müddetçe düşük çözünürlükle eu serverlerinde oynayabilirsin. GAME+'i deneme şansım olmadığı için o konuda bir şey diyemem.

Geri
Yukarı