GeForce NOW 199 TL maceracı paket aylık mı?

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GeForce NOW'da yeni bir paket gördüm 199 TL'ye satılıyor ismide maceracı paket. Özellikler fotografta gördüğünüz gibi ama anlamadığım tek bir şey var 2025'e kadar diyor yani 7 ay boyunca ücretsiz mi olacak 199 TL ödersem?

Dosya Ekleri

• aasf.PNG
    aasf.PNG
    26,4 KB · Görüntüleme: 72
Arkadaşlar GeForce NOW'da yeni bir paket gördüm 199 TL'ye satılıyor ismide maceracı paket. Özellikler fotografta gördüğünüz gibi ama anlamadığım tek bir şey var 2025'e kadar diyor yani 7 ay boyunca ücretsiz mi olacak 199 TL ödersem?

O paketi alıp kullanmaya başlarsanız o fiyattan 2025'e kadar kullanabileceğinizi söylüyor. Her ay 199 ödeyeceksiniz yani 2025'e kadar.

Ön bilgilendirme formunda paket fiyatı "340₺" -Sanırsam indirimsiz fiyattan yer alıyor." olarak yazıyor. Satın aldım ve iptal edilmede sorun yok şu anda. Sözleşme içeriğini filan okuyup ekran görüntüsü aldım. Herhangi bir yerde şu tarihten önce iptali cayma bedeli gerektirir yazmıyor. Gönül rahatlığı ile alınabilir bence.

Maceracı paketi 2025'e kadar aylık olarak 199TL ödeyebileceğiniz bir paket. Aylık olarak ödüyorsunuz. İstediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı