Geforce NOW 25/50 Mbps ile CS:GO oynanır mı?

Kabloyla bağlı. Fakat 50Mbps mi 25 Mbps mi onu tam bilmiyorum. 2 ayrı sitede 2 ayrı sonuç çıkıyor.

Tahmin edeyim, Superonline kullanıyorsun 50 Mbps görme nedenini açıklayayım, Turkcell sunucularında Speedtest yaparsan daha fazla çıkıyor. 25/50 oluyor 100 ise 200 oluyor , farklı bir sunucuda Speedtest yap yani , Turkcell değil de Vodafone veya Türk Telekom sunucusunda Speedtest yaparsan gerçek sonuca varırsın.

Tahmin edeyim, Superonline kullanıyorsun 50 Mbps görme nedenini açıklayayım, Turkcell sunucularında Speedtest yaparsan daha fazla çıkıyor. 25/50 oluyor 100 ise 200 oluyor , farklı bir sunucuda Speedtest yap yani , Turkcell değil de Vodafone veya Türk Telekom sunucusunda Speedtest yaparsan gerçek sonuca varırsın.
Evet hocam Superonline kullanıyorum. Fakat nasıl başka bir sunucuda speedtest yapacağım anlatır mısınız rica etsem.

1614365185049.png

Testlerini bu site üzerinden yap. Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
Change server diyerek sunucu değiştirebilirsin.

50 Mbps de olsa CS sunucuları Avrupa'da olduğu için gecikme çok olur hem GeForce Now pingi +20 oyun pingide +60 80 ping ayrıca uzak masaüstü olduğu için 80 ms bile gecikmeli gelebilir.
Alakası yok. Uzaktaki bilgisayara bağlanıyoruz. Bağlandığımız sunucunun internetini test ederseniz download ve upload'un 1000 mbps'i geçtiğini görebilirsiniz. Dolayısıyla oyun içerisinde normalden daha düşük ping alırsınız.

GeForce Now'da FPS oyunları oynanmaz kankam. Tabii derecesiz falan gireceğim eğlencesine oynayacağım diyorsan 50 Mbps ile rahat oynanır diye düşünüyorum.
Onu sormamış ama rekabetçi shooter oyunları da oynanır. Hayatında hiç test etmediğiniz veya bilmediğiniz şeylere yorum yapmazsanız sevinirim. Bilmeyen otursun dinlesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı