Geforce NOW 25/50 Mbps ile CS:GO oynanır mı?

Selamlar, Türk Telekom'un hız testinde 25 Mbps internet hızım var ama Speedtest'de yaklaşık 50 Mbps internet hızım var. Hangisi doğru bilmiyorum. Ben bu internet hızlarıyla GeForce Now genel olarak açılınca CS:GO'yu kaç FPS oynarım? Bazı hatalarım olabilir çok bir şey bilmiyorum bu konular hakkında. Gerekli bilgileri vermediysem verebilirim.

CS:GO'da acayip bir mouse gecikmesi var, beni kanser etti. Hassasiyet bulamadım bir türlü, bence GeForce Now da CS:GO oynanmaz.

CS:GO'da acayip bir mouse gecikmesi var, beni kanser etti. Hassasiyet bulamadım bir türlü, bence GeForce Now da CS:GO oynanmaz.
Kusursuza yakın internet bağlantın olunca o gecikme bayağı düşüyor. Deneyen çoğu kişinin interneti kötü olduğu için çok gecikme olduğunu veya görüntü kalitesinin kötü olduğunu söylüyor. Wifi kalitesizliği de bayağı etkiliyor. Denemediysen ethernet kablosu ile de test etmeni öneririm.

Download ping değerini etkilemez sunucu Ankara'da CS sunucuları da Avrupa'da yani ortalama bir internet ilen aynı pingi alırlar.
16 download 3 upload ile 90 ping aldığım oyunda aynı internet sağlayıcısının 24 download 6 upload geçtiğimde pingim 71'e düştü. Bence oldukça iyi bir delil.

16 download 3 upload ile 90 ping aldığım oyunda aynı internet sağlayıcısının 24 download 6 upload geçtiğimde pingim 71'e düştü. Bence oldukça iyi bir delil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
57ms+15ms

Türkiye'de CS sunucusumu var arkadaşım?

Türkiye GeForce Now sunucularından ayrıca istediği kadar Amerika'da olsun sunucular hayvan gibi interneti var GeForce Now sunucularının test yaptım GeForce Now'da eskiden kütüphanede Steam vardı girebiliyordun bir açık yüzünden kaldırdılar Steam ile tarayıcıya girip test yapmıştım upload 800 900lerdeydi download 1020lerdeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı