GeForce NOW 6 saatlik oturum süresi ne anlama geliyor?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. GeForce NOW almak istiyorum fakat bu 6 saatlik oturum süresi gün icerisinde sadece 6 saat girebileceğimiz anlamına mı geliyor, yoksa 6 saat oynayıp cık gir yaptığımızda tekrar 6 saatlik oynayabiliyor muyuz? Bazı günler 6 saatden fazla oynadığım olduğu icin merak ediyorum. Bir de eğer Premium'u alırsam bekleme gibi bir sıkıntım kalmayacaktır değil mi?

Arkadaşlar selam. GeForce NOW almak istiyorum fakat bu 6 saatlik oturum süresi gün icerisinde sadece 6 saat girebileceğimiz anlamına mı geliyor, yoksa 6 saat oynayıp cık gir yaptığımızda tekrar 6 saatlik oynayabiliyor muyuz? Bazı günler 6 saatden fazla oynadığım olduğu icin merak ediyorum. Bir de eğer Premium'u alırsam bekleme gibi bir sıkıntım kalmayacaktır değil mi?

Sistemde kalabılme surenız. Hayır bekleme gıbı bır durum olmaz dırek oyuna gırersınız.

Bekleme olabilir. Hiç olmaz demeyelim. Çünkü bazılarında haftada bir 45 dakikalık bekleme durumu oldu. Sosyal ve diğer forumda denk geldim.

Tek oturum süresi 6 saat. Sistemden çık gir yaparsanız tekrar oynamaya devam edebilirsiniz.
Fakat sağlığınız için günde sadece 1 oturum gerçekleştirmelisiniz.

Size sonsuz önerim arada çok fark yok Premium alın hiç beklemeden direkt oyuna girersiniz.

Ücretsizde Türkiye'de yarım diğer ülkelerde 1 saat? Premium'da 6 saat sunuyor.

Dosya Ekleri

• 1670786225336.png
    1670786225336.png
    128,8 KB · Görüntüleme: 378

Yeni konular

Geri
Yukarı