GeForce NOW 75 Mbps Sınırı Nasıl Kaldırılır?

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. İnternetim stabil halde 120Mbps bilgisayarım kötü olduğundan dolayı GeForce NOW uygulamasını kullanıyorum ama göründüğü gibi GeForce NOW sadece 75Mbps'e kadar bit hızı belirlememe izin veriyor. Config'ler ile oynayarak bu ayarı arttırabilir miyim? Arttırabilirsem nasıl yapabilirim?

1678142390904.png

Hayır hazır presetlerde bit hızı otomatik oluyor ve üst sınır 75Mbps olduğundan dolayı yine üzerine çıkamıyor.

Muhtemelen GeForce sunucularının desteklediği Max hız 75.

Selam. İnternetim stabil halde 120Mbps bilgisayarım kötü olduğundan dolayı GeForce NOW uygulamasını kullanıyorum ama göründüğü gibi GeForce NOW sadece 75Mbps'e kadar bit hızı belirlememe izin veriyor. Config'ler ile oynayarak bu ayarı arttırabilir miyim? Arttırabilirsem nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1692913
Hocam 75Mbps ile zaten güzel bir oyun deneyimine sahip olursunuz diye düşünüyorum. 8 veya 16 değil ki bu. 120 olduğuna göre fiber var sizde, fiberin 75'i de zaten vdsl 75'i gibi olmaz çok daha iyi olur. Böyle bir uğraşa girmeniz gereksiz gibi sanki biraz.

Hocam 75Mbps ile zaten güzel bir oyun deneyimine sahip olursunuz diye düşünüyorum. 8 veya 16 değil ki bu. 120 olduğuna göre fiber var sizde, fiberin 75'i de zaten VDSL 75'i gibi olmaz çok daha iyi olur. Böyle bir uğraşa girmeniz gereksiz gibi sanki biraz.

Gecikmesi daha düşük anlamında olur şeklinde mi söylüyorsunuz? 75 Mbps fiber ile VDSL 75 hız olarak aynı yani görüntü kalitesi aynı olur.

75'in tamamını kullandığını hiç görmedim. Max 65 kullanıyor. Limiti kaldırsan bile daha fazlasını kullanmaz diye düşünüyorum.

1678154486398.png

Belki 4K falan geçersek, işler değişir ama 1080p için yeterli 75.

Eki Görüntüle 1692913
Gecikme zaten düşmüyor genel olarak herkeste aynı ve 75 mbs fazlasıyla rahat oynatır zaten kafaya takmana gerek yok yani. Ben de kullanıyorum haberin olsun bu arada.

Geri
Yukarı