GeForce Now AC:Odyssey Türkçe yama nasıl yapılır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Kanca909

Centipat
Sistemim çok iyi olmadığı için yeni oyunları GeForce Now'dan oynuyorum. AC Odyssey'e Türkçe yama yapmak istiyorum ama GeForce Now'dan nasıl yapıldığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Steam atolyesinde varsa yaparsın. Ayrıca hiç bir şey imkansız değil, geforce now'da korsan gta 5 oynayan adamlar var videosunu çekmiş. Oyun dosyalarında değişiklik yapıyorsun yani Geforce now'un bunu anlamaması için bir sebep yok anladığında direkt atıyor makinadan. Ama yama ve mod kuramamak büyük bir eksi, tabii ki bu sadece bir oyun oynama hizmeti. Direkt olarak windows desktop verseler adam gider google cloud yerine geforce now alır yani, sonra Nvidia davalarla uğraşır :/
Oyun dünyasının geleceği bu bulut sistemleri zaten. Bir de şu mod veya yama yapabilme işini halletseler dünyada tekel olabilirler. YouTube'dan bakacağım nasıl yapabilirim diye.

Sistemim çok iyi olmadığı için yeni oyunları GeForce NOW'dan oynuyorum. AC Odyssey'e Türkçe yama yapmak istiyorum ama GeForce NOW'dan nasıl yapıldığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bunun için oyun dosyalarına erişip yama dosyasını atmalısınız. Maalesef bunu GeForce NOW'da yapamazsınız. Çünkü GeForce NOW üzerinden oyun dosyalarına erişemezsiniz. Keşke her oyunda Türkçe dil desteği olsa. 😔

Geri
Yukarı