GeForce Now Açılınca Hız 2 Mbps'ye Düşüyor

SuiCast

Kilopat
Telefondan interneti 24 mbps olarak sorunsuz kullanıyorum. GeForce Now'ı açtıktan 1-2 dakika sonra hız 2 mbps'ye düşüyor ve 20-30 dakika bu hızda kalıp sonra internet düzeliyor. Bu kısır döngü haline geldi. 1 hafta önce bu sorun yokdu. İnterneti ortak kullanıyoruz acaba modemden benim cihazı sınırladı mı komşum ?

Teknik olarak indirme yaptığınızda hızınız düşer. Buna bağlı olarak düşüş olabilir. Mesela ben 100 Mbps'de iken sınırlama olmadan büyük boyutlu bir indirme açınca hızın 5 Mbps falan oluyor. Gerideki 95 Mbps kullanılıyor çünkü. Velhasıl böyle bir durum olabilir. Geforce Now dediğiniz için diyorum.

GeForce NOW interneti sömüren bir program gayet normal hızınızda düşme olması. Aktif olarak veri akışı sağlanıyor ve özellikle söyleniyor ki iyi bir internetiniz yoksa GN'a bulaşmayın ama sizin internet hızınız ucu ucuna yeterli.

Yok download açmıyorum ben. Aynı cihazdan girip test yapıyorum Now alta atıp durdurup. Hız bu kadar düşüyor. Now'dada anlık internet kullanımı 250 kb/s nin üzerine çıkmıyor. Yani nedense now kullanırken internetin 2 mbps nin üzerinde çalışmıyor.
Teknik olarak indirme yaptığınızda hızınız düşer. Buna bağlı olarak düşüş olabilir. Mesela ben 100 Mbps'de iken sınırlama olmadan büyük boyutlu bir indirme açınca hızın 5 Mbps falan oluyor. Gerideki 95 Mbps kullanılıyor çünkü. Velhasıl böyle bir durum olabilir. Geforce Now dediğiniz için diyorum.
GeForce NOW interneti sömüren bir program gayet normal hızınızda düşme olması. Aktif olarak veri akışı sağlanıyor ve özellikle söyleniyor ki iyi bir internetiniz yoksa GN'a bulaşmayın ama sizin internet hızınız ucu ucuna yeterli.
Bu linkdeki arkadaş gibi oluyor internet. Ge force now'a tıkladığım an internet hızım toplam tüm cihazlarda 2 mbps ile sınırlanıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı