Çözüldü GeForce NOW açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eswaii

Decapat
Daha fazla  
GeForce NOW dün akşama kadar sorunsuz açılıyordu dün akşam girmeye çalıştığımda açılmadı uygulamayı silip yükledim PC'yi yeniden başlattım uygulamayı yönetici olarak çalıştırdım uyumluluk sorununu giderdim geforcenow.json u dx11 yeri dx9 da yaptım sonra bıraktım yarına düzelir diye şu anda hala düzelmedi uygulamaya çift tıklıyorum (yönetici olarak çalıştırsam da aynısı oluyor) uygulamayı görev yöneticisinden baktığımda arka planda açılıyor 5 sn falan sonra askıya alınıp kapanıyor lütfen çözümünü bilenler yazsın.

Son düzenleme:
GeForce NOW dün akşama kadar sorunsuz açılıyordu dün akşam girmeye çalıştığımda açılmadı uygulamayı silip yükledim PC'yi yeniden başlattım uygulamayı yönetici olarak çalıştırdım uyumluluk sorununu giderdim GeForce NOW. Json u DX11 yeri DX9 da yaptım sonra bıraktım yarına düzelir diye şu anda hala düzelmedi uygulamaya çift tıklıyorum (yönetici olarak çalıştırsam da aynısı oluyor) uygulamayı görev yöneticisinden baktığımda arka planda açılıyor 5 sn falan sonra askıya alınıp kapanıyor lütfen çözümünü bilenler yazsın.

Bende de oluyordu PC Windows kaç?

Benim Windows 7'de iken oluyordu aynı olay.
Çözümü: Başka bir Windows sürümü uyumluluğu ile çalıştırdım.
Windows 10'da gerek kalmadı şu an.
Sen bir dene.

Başka Windows sürümü uyumluluğu ile nasıl çalıştırcam?

Benim Windows 7'de iken oluyordu aynı olay.
Çözümü: Başka bir Windows sürümü uyumluluğu ile çalıştırdım.
Windows 10'da gerek kalmadı şu an.
Sen bir dene.

Yaptın yine olmadı.

Geri
Yukarı