Çözüldü GeForce NOW açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Açılıyor. Siyah bir GeForce NOW ekranı çıkıyor kapanıyor. Screenshot atacaktım ama Prtsc'den fotoğrafını alınca görmüyor anlamadım. Neden böyle oluyor?

Çözüm
GeForce Now'a sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Orada bulunan GeForceNow.JSON adlı dosyayı not defter olarak açın. En üstte bulunan "nv-gfn-accelerator=dx12", kısmını dx9 olarak değiştirin.
GeForce Now'a sağ tıklayıp dosya konumunu açın. Orada bulunan GeForceNow.JSON adlı dosyayı not defter olarak açın. En üstte bulunan "nv-gfn-accelerator=dx12", kısmını dx9 olarak değiştirin.
1626004670534.png

Öyle bir dosya göremedim. Arama kısmına GeForce Now yazıp yaptım böyle oldu, Masaüstü'nde deneyip tekrar yazacağım.
Değiştirdim. Şimdi düzeldi. Teşekkürler!

Eki Görüntüle 1103814

Öyle bir dosya göremedim. Arama kısmına GeForce Now yazıp yaptım böyle oldu, Masaüstü'nde deneyip tekrar yazacağım.

Değiştirdim. Şimdi düzeldi. Teşekkürler!
Çözüm olan mesajı rapor kısmından Çözüm olarak raporlarsanız aynı sorunu yaşayan insanlar internette aradığında cevabı bulması konusunda kolaylaşır.

Düzenleme: Site geç yüklendiğinden bende gözükmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı