GeForce NOW "Ağınızın kullanımında sorun çıktı" hatası

Adamarda

Hectopat
Daha fazla  
Böyle başka konular da vardı fakat bir çözüm bulunamamış. GeForce NOW'da bir oyuna girmeye çalıştığımda bu uyarı çıkıyor. Kaspersky VPN ile açtığımda sıraya giriyor fakat sıra gelmeden VPN'nin günlük sınırı dolabiliyor. Başka VPN'ler denedim ama hiçbiri işe yaramadı. İnternetim minimum gereksinimlerin üstünde. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-19_202839224.png
    resim_2023-01-19_202839224.png
    452,5 KB · Görüntüleme: 42
Eğer Kablonet paketinizde güvenli internet hizmeti varsa onu kapatın. Benim de başıma gelmişti. Hiçbir oyun açılmıyordu. Güvenli internet hizmetini iptal ettim. Sorun çözüldü. Belki sorun bundan olabilir.

Kablonet sitesinde şöyle bir yazı var. Kablonet tarifesi kimin üstüne ise o numaradan aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Güvenli internet hizmetinizi "GUVENLI IPTAL " yazarak 5126'ya gönderebilir ve güvenli internet hizmetinizi iptal edebilirsiniz. Profil değişikliklerinizi online.turksat.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Online şifre ve Destek İçin 0850 804 4444 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. online.turksat.com.tr adresinden de güvenli internet aboneliğinizi başlatabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Böyle başka konular da vardı fakat bir çözüm bulunamamış. GeForce NOW'da bir oyuna girmeye çalıştığımda bu uyarı çıkıyor. Kaspersky VPN ile açtığımda sıraya giriyor fakat sıra gelmeden VPN'nin günlük sınırı dolabiliyor. Başka VPN'ler denedim ama hiçbiri işe yaramadı. İnternetim minimum gereksinimlerin üstünde. Ne yapabilirim?
Hocam ProtonVPN kullanın , sıra beklerken vs. size sorun çıkartmaz çünkü sınırsız.

Onu denedim fakat VPN'ye bağlanıp sıraya girmeye çalıştığımda GeForce NOW bölgenizde kullanılamıyor hatası verdi. Ücretsiz olan tüm sunucularda aynı durum var. Galiba güvenli internet ile alakalı.
Hocam Hollanda sunucusuna mı girdiniz ? Japonya sunucusunda evet öyle bir hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı