GeForce Now akıcılık sorunu

Herkese Merhaba,

Yaklaşık 3 ay önce GeForcenow'a başvurmuştum, dün akşam Redeem kodu geldi ve yükledim. Laptop kullanıyorum PUBG'yi GeForce Now ile açtım 1080p ultra ayarlarda 60 FPS veriyor ancak internet hızının GeForce Now olayında önemli olmasından dolayı 30 FPS hissi almaya devam ediyorum. Ayarları 720p 60 FPS'ye alınca da hissiyatta bir farklılık olmuyor, Superonline 25 Mbit fiber var ama bu internetle GeForce Now'dan çok verim alınmıyor gibi geldi. FPS göstergesi 720p'de 100 bile olsa 30 FPS hissi var çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da kod geldi. Nvidia hesabına tanıtıp, Biraz deneyimledim.
Deneme sürümleri olduğu için bu tarz sorunlar normal geliyor.
Daha geliştirilecek çok şeyi var. Değerler iyi olsa bile Halen Input Lag benzeyen yavaşlık sorunu var.

Ek bilgilendirme kodu olanlar GeForce Now bağlantıdan indirebilirler.
WHERE CAN I DOWNLOAD THE GEFORCE NOW MAC OR PC APP AGAIN? | NVIDIA

Sağ üstte çıkan FPS ve çözünürlük ne ise onu yansıtır. Bu net hızınıza bağlı değişir. 25 Mbit Now için pek uygun değil.
Akıcılık istiyorsanız 50 MBit hız kullanmanız gerekiyor.

Sağ üstte çıkan FPS ve çözünürlük ne ise onu yansıtır. Bu net hızınıza bağlı değişir. 25 Mbit Now için pek uygun değil.
Akıcılık istiyorsanız 50 MBit hız kullanmanız gerekiyor.
Ayarlarda 120 FPS 720p seçsem de sağ üst köşede 120 FPS olmuyor. Saatte 10 GB download yapar diyor, Türkiye'deki internet maliyetleriyle GeForce Now kullanılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 50 Mbps internet var. Nadiren de olsa takılıyor ama sorunsuz deneyim yaşıyorum. Maalesef gecikme sürelerinden dolayı çok eğlenemiyorum ama problemsiz oynayabiliyorum. 25 Mbps ile ayarları düşürün. 720p 60 FPS'e ayarlayın, sorun yaşamamanız gerekli.

Bende 50 Mbps internet var. Nadiren de olsa takılıyor ama sorunsuz deneyim yaşıyorum. Maalesef gecikme sürelerinden dolayı çok eğlenemiyorum ama problemsiz oynayabiliyorum. 25 Mbps ile ayarları düşürün. 720p 60 FPS'e ayarlayın, sorun yaşamamanız gerekli.
Evet işte demek istediğim buydu, gecikme var en az 200 pingte oynuyormusum hissi var ekranda. Dediğiniz ayarda bile Gecikme hissi var hemde çok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı