GeForce NOW almaya değer mi?

İtemsatış'ta 20TL'ye satanlar var yanında 1 oyunda hediye ediliyor. (Founders Hesap)

Evet, internetiniz ne kadar iyi olursa alacağınız performans da o kadar artar. GeForce NOW internet ayarlarınızı atma şansınız var mı?

Evet, internetiniz ne kadar iyi olursa alacağınız performans da o kadar artar. GeForce NOW internet ayarlarınızı atma şansınız var mı?

Umarım işinize yarar ben Mbps fulledım yukseltınce daha da arttıracagım

Bilgisayarınız iyi değilse, internetiniz de güçlüyse alınabilir. Ne kadar internetiniz güçlü olsa da gecikme oynarken rahatsız edebilir sizi.

Internetımı yukseltınce 1 aylık deneyecegım zaten ona gore devam ederım

Dosya Ekleri

• gfnayar.png
    55,8 KB · Görüntüleme: 24
  • gfnayar2.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 19
hocam ag testlerım boyle cıkıyor suanda
Ping ve paket kaybı değerleriniz çok iyi. 34 Mbps de çok kötü bir değer değil aslında. Siz yine de Mbps değerini 15-20 civarına çekin bence.

Bu arada;
TR West 1 > İstanbul,
TR Central 1 > Ankara sunucusu.

Ping ve paket kaybı değerleriniz çok iyi. 34 Mbps de çok kötü bir değer değil aslında. Siz yine de Mbps değerini 15-20 civarına çekin bence.

Bir de öyle denerım hocam. Ama merak edıyorum daha az kullanmanın faydası nedır

Ben alacağım internetim gayet yetiyor 65 Mbps download var ama RDR2 gibi yapımlar yok maalesef ama alınır bence.

24 Mbps internetle 24 Mbps değer vermek sorun yaratabilir belki. Bir tık düşüğünü kullanmanız daha iyi olabilir.

24 Mbps ınt ama bazen 34 bazen 30 bazen 24 bende anlam veremıyorum. Teşekkür ederım cevqabınız için

Ben alacağım internetim gayet yetiyor 65 Mbps download var ama RDR2 gibi yapımlar yok maalesef ama alınır bence.

Test yaptınız mı deneme vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…