GeForce NOW almaya değer mi?

Hocam bunu ogrendıgım ıyı oldu alırsam Paycell'den alırım. Onun dısında CS:GO vs oynarken ekran bir anda tıtremeye baslıyor int dolayı sanırım. Gecıkme cok yasamıyorum pıngım bayağı dusuk fakat bulanıklık ınanılmaz var bu Mbps arttırınca cozulur mu? Şu anki ınt 24 Mbps yakın zamanda yukseltecegım inşallah
Evet, internetiniz ne kadar iyi olursa alacağınız performans da o kadar artar. GeForce NOW internet ayarlarınızı atma şansınız var mı?

Evet, internetiniz ne kadar iyi olursa alacağınız performans da o kadar artar. GeForce NOW internet ayarlarınızı atma şansınız var mı?

Umarım işinize yarar ben Mbps fulledım yukseltınce daha da arttıracagım

Bilgisayarınız iyi değilse, internetiniz de güçlüyse alınabilir. Ne kadar internetiniz güçlü olsa da gecikme oynarken rahatsız edebilir sizi.

Internetımı yukseltınce 1 aylık deneyecegım zaten ona gore devam ederım

Dosya Ekleri

• gfnayar.png
    gfnayar.png
    55,8 KB · Görüntüleme: 24
  • gfnayar2.png
    gfnayar2.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 19

Dosya Ekleri

• gfn ayar 3.png
    gfn ayar 3.png
    29,7 KB · Görüntüleme: 18
  • gfnayar4.png
    gfnayar4.png
    30,1 KB · Görüntüleme: 22
24 Mbps internetle 24 Mbps değer vermek sorun yaratabilir belki. Bir tık düşüğünü kullanmanız daha iyi olabilir.

24 Mbps ınt ama bazen 34 bazen 30 bazen 24 bende anlam veremıyorum. Teşekkür ederım cevqabınız için

Ben alacağım internetim gayet yetiyor 65 Mbps download var ama RDR2 gibi yapımlar yok maalesef ama alınır bence.

Test yaptınız mı deneme vs

Yeni konular

Geri
Yukarı