GeForce Now anında yeniden kayıt aktif hale gelmiyor

Gamezone

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. GeForce Now'da anında yeniden kayıt aktif hale gelmiyor. Açınca oyun başlayınca otomatik kapatıyor. Silip kurdum işe yaramadı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hocam GeForce Now biraz sıkıntılı bir sistem. İlk Türkiye’ye geldiğinde aldım. Warframe giriyordum sürekli bir gün launcherdaki DirectX hatası yüzünden girememeye başladım. 1 ay boyunca Nvidia destekle yazıştım hiç bir çözüm üretemediler. En sonunda saldım bıraktım. Yazmayı deneyebilirsin ama çözebilecek kadar ilgileneceklerini sanmıyorum.

Hocam GeForce Now biraz sıkıntılı bir sistem. İlk Türkiye’ye geldiğinde aldım. Warframe giriyordum sürekli bir gün launcherdaki DirectX hatası yüzünden girememeye başladım. 1 ay boyunca Nvidia destekle yazıştım hiç bir çözüm üretemediler. En sonunda saldım bıraktım. Yazmayı deneyebilirsin ama çözebilecek kadar ilgileneceklerini sanmıyorum.
Teşekkür ederim.Önceden kullandığım programın şimdi devre dışı kalmasını anlamadım. Düşük ihtimal obs ile filan çakışıyorsa diye onu sildim. Bir düzelmiş gibi oluyor. Biraz çalışıp devre dışı kalıyor. Artık böyle varsayılan ayarda kullanmayı deneyip son çare başka programa geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı