Çözüldü GeForce NOW Apex Legends'da "@" işareti koyulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İDarkNess

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 - Rog Strix 2060 Super OC - 8x2 3200 Mhz - B450M S2H
GeForce NOW da Apex Legends'ı açıyorum hesap istiyor register'a basıyorum giriş yapma yeri geliyor fakat e postamı yazarken @ işareti koyamıyorum. denemediğim şey kalmadı Shift + 2 yaptım olmadı kendi bilgisayarımdan kopyaladım ama GeForce NOW'da yapıştıramadım. alt gr + Q yapıyorum yine olmuyor ne yapmam lazım?

Çözüm
GeForce NOW da Apex Legends'ı açıyorum hesap istiyor Register'a basıyorum giriş yapma yeri geliyor fakat e postamı yazarken @ işareti koyamıyorum. Denemediğim şey kalmadı Shift + 2 yaptım olmadı kendi bilgisayarımdan kopyaladım ama GeForce NOW'da yapıştıramadım. Alt gr + Q yapıyorum yine olmuyor ne yapmam lazım?

Bağlandığınız Bilgisayar'ın dili büyük ihtimal İngilizce sizde klavye diliniziz İngilizce yaparsanız ve Shift+2 yaparsanız sorun çözülecektir.
GeForce NOW da Apex Legends'ı açıyorum hesap istiyor Register'a basıyorum giriş yapma yeri geliyor fakat e postamı yazarken @ işareti koyamıyorum. Denemediğim şey kalmadı Shift + 2 yaptım olmadı kendi bilgisayarımdan kopyaladım ama GeForce NOW'da yapıştıramadım. Alt gr + Q yapıyorum yine olmuyor ne yapmam lazım?

Bağlandığınız Bilgisayar'ın dili büyük ihtimal İngilizce sizde klavye diliniziz İngilizce yaparsanız ve Shift+2 yaparsanız sorun çözülecektir.

Çözüm
Bazı launcherlarda bende bu sorunu yaşıyorum. Alttan Chrome açıp @ yazıyorum, sonra kopyalıyorum. Sonrada yapıştırıyorum.

Nasıl İngilizce yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar, zaman ve dil sonra dil bölümüne girin ve dil ekleyin deyin sonra ingilizceyi ekleyin ve sağ altta bir bölüm olacak oradan F klavyeye geçin.

Tamam oldu Apex Legends'a girip deneyecegim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı