Çözüldü GeForce NOW Assassin's Creed Unity CD key hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

madelyn

Hectopat
Bugün Steam'de Assassin's Creed Unity fiyatını görüp almak istedim ve (evet 20 TL idi)
GeForce NOW üzerinden oynarım diye düşündüm.
Oyunu alıp GFN de Steam üzerinden girdiğim zaman Ubisoft Connect'i başlattı. Ubisoft hesabıma girince de benden CD key istedi ve ilk girişimde hata verdi. Ben de GFN'den çıkıp Ubisoft uygulamasından CD keyleri girdim ve oyun hesabıma tanımlandı. Ama GFN'de girince benden yine CD key istedi ben de tekrar girdim ama, bu ürün hesabınızda zaten var, tarzı uyarı verdi.
Her türlü benden CD key istiyor ve her girişimde oyun zaten var diyor ama oyuna giremiyorum çünkü CD key isteme ekranı çıkıyor.
Ne yapabilirim?

20230424_105101.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu Steam yerine Ubisoft'tan aldım ve sorunsuz girdi. 😃

Siz de almak isterseniz Ubisoft'tan alacaksınız mecbur çünkü buna zorluyorlar. Herkese teşekkürler.
Bugün Steam'de Assassin's Creed Unity fiyatını görüp almak istedim ve (evet 20 TL idi)
GeForce NOW üzerinden oynarım diye düşündüm.
Oyunu alıp GFN de Steam üzerinden girdiğim zaman Ubisoft Connect'i başlattı. Ubisoft hesabıma girince de benden CD key istedi ve ilk girişimde hata verdi. Ben de GFN'den çıkıp Ubisoft uygulamasından CD keyleri girdim ve oyun hesabıma tanımlandı. Ama GFN'de girince benden yine CD key istedi ben de tekrar girdim ama, bu ürün hesabınızda zaten var, tarzı uyarı verdi.
Her türlü benden CD key istiyor ve her girişimde oyun zaten var diyor ama oyuna giremiyorum çünkü CD key isteme ekranı çıkıyor.
Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1752723
Aynı hataya ben de rastladım. Burada bir çözüm önerisi var ama bende işe yaramamıştı. Bir bakın isterseniz. Ama problemin kaynağı Ubisoft'un kendisi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı hataya ben de rastladım. Burada bir çözüm önerisi var ama bende işe yaramamıştı. Bir bakın isterseniz. Ama problemin kaynağı Ubisoft'un kendisi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşe yarar gibi oldu ama işe yaramadı hocam, yapan kişi de demiş daha olmuyor bu yöntem diye.

Ubisoft hesabını bağla kanka Gfnow'a ayarlardan takır takır açar
Bağlı zaten hocam ama ubisoft hesabında sadece Prime'dan aldığım AC Origins gözüküyor ve ona girmekte sorun çekmiyorum, Unity ise steamde gözüküyor ve oyunu açarken ubisoftu seçsem bile atıyor açmıyor.

Oyunu Steam yerine Ubisoft'tan aldım ve sorunsuz girdi. 😃

Siz de almak isterseniz Ubisoft'tan alacaksınız mecbur çünkü buna zorluyorlar. Herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yaklaşık 10 gündür bununla uğraşıyorum. Azmettim Unity oynayacağım diye. Aynı hatayı ben de aldım. Önce bilgisayarıma indirmiştim. Az biraz oynadım istediğim performansı alamadım. GFN üzerinden açtığımdan beri CD key istiyor. Bakmadığım yer kalmadı. GFN'ye yazdım sorunun Steam'den kaynaklandığını söyledi. Demek ki Ubisoft'tan tekrar almak dışında çözüm yok o zaman. Bende de Ubisoft'tan alınca atıyor direkt.

Geri
Yukarı