GeForce Now Atolye'den mod yükleme

Ekmekarasipc

Hectopat
Öncelikle sa arkadaşlar
Yazılı anlatım;
Cities; Skylines üzerinden örnek vereceğim.
Oyunu kendi mağazasından açmayın Now'dan Steam'ı başlatın.
Girince Steam Türkçe olucaktır
Sağ üstten Steam'ın üzerine gelip ayarlar deyin.
Arayüze gelip dili İngilizce yapın.
Yeniden başlatın ve dilediğiniz modları kurun.

Video Anlatım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ama steam geforcedan kaldırıldı
sadece cities skylines üzerinden girebiliyorum girdiğim zaman altta steam açık oluyodu ordan dili değiştiryodum ama şimdi dili değiştirdikten sonra steam yeniden başlat diyince atıyo artık atölye modlarını kullanamicaz herhalde

Ama Steam GeForce'dan kaldırıldı.
Sadece Cities Skylines üzerinden girebiliyorum girdiğim zaman altta Steam açık oluyordu oradan dili değiştiryordum ama şimdi dili değiştirdikten sonra Steam yeniden başlat deyince atıyor artık atölye modlarını kullanamicaz herhalde.

Kusura bakma bayağı geç gördüm evet yöntem fix yemiş videoya yorum geldiğinde öğrendim bende kullanmayı bıraktığım için.

herhalde başka çözüm kalmadı bende geforcenow bıraktım zaten eklediği oyunları silerek kullanıcı kaybediyor.
Silmiyor. Sadece oyunların yapımcılarıyla anlaşamıyorlar. Mesela Rockstar Games ve 2K'nin oyunları Geforce Now'da vardı. Ama yapımcılar istemediğinden dolayı kaldırmak zorunda kaldılar.

Hala GeForce NOW kullanıyor musunuz bilmiyorum ama yöntemi buraya yazmak istedim belki çoktan biliyorsunuzdur. Öncelikle normal Steam'e girip ebeveyn denetimini açıyoruz artık GeForce NOW'dan yaş sınırlamalı bir oyuna girdiğiniz zaman Steam'e atacak GeForce NOW da açık olan Steam'den ebeveyn denetimini kaldıracaksınız ve Steam tamamen kullanılabilir. Steam internet tarayıcısına girip video, yayın bile izleyebilirsiniz.

Hala GeForce NOW kullanıyor musunuz bilmiyorum ama yöntemi buraya yazmak istedim belki çoktan biliyorsunuzdur. Öncelikle normal Steam'e girip ebeveyn denetimini açıyoruz artık GeForce NOW'dan yaş sınırlamalı bir oyuna girdiğiniz zaman Steam'e atacak GeForce NOW da açık olan Steam'den ebeveyn denetimini kaldıracaksınız ve Steam tamamen kullanılabilir. Steam internet tarayıcısına girip video, yayın bile izleyebilirsiniz.
Hala çalışıyor mu hocam, bilgin var mı?

Geri
Yukarı