GeForce NOW Avrupa sunucularında kullanılabilir mi?

Herhalde ben çok hassasım. Aynı sunucuymuş. Aslında hayatımda toplam 10 oyun oynamışımdır PC tarafında.
Ben de sadece Witcher 3, ETS 2, HOI 4 ve dün gece World of Warships oynadım. Ben de bunlar dışında Among Us, LoL, CoD 1-2 filan oynadım hayatımda. Hard bir oyuncu değilim ama bende yok yani. Çok nadir olur drop vs.

Ben de sadece Witcher 3, ETS 2, HOI 4 ve dün gece World of Warships oynadım. Ben de bunlar dışında Among Us, LoL, CoD 1-2 falan oynadım hayatımda. Hard bir oyuncu değilim ama bende yok yani. Çok nadir olur drop vs.

Droptan bahsetmiyorum. Biraz gecikme var yani mesela adamı vurmak için nişan alırken eğer uzaktaysa vurması zor oluyor. Fareyi çevirdiğim an gelmiyor ama TR sunucuları yenilensin Premium hesap alacağım. Çok daha iyi olur muhtemelen. Ama Witcher 3 oyununda falan fark edilmez zaten.

Şimdilik oynamayamazsınız diye söylüyor NVIDIA. TR'de partner olduğundan dolayı GAME+'a geçmemiz konusunda atılmış bir adım.

Bu konu hakkında.

Şimdilik oynamayamazsınız diye söylüyor NVIDIA. TR'de partner olduğundan dolayı GAME+'a geçmemiz konusunda atılmış bir adım.

30 Haziran'da hesaplarımız otomatik olarak iptal edilecek anladığım kadarıyla. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Tekrar rahatsız ettim hocam. Ben bu konu hakkında bir yazı göremedim eğer elinizde bir kaynak varsa gönderirseniz çok minnettar olurum. İyi günler tekrar.

Bu konu hakkında.

30 Haziran'da hesaplarımız otomatik olarak iptal edilecek anladığım kadarıyla. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Tekrar rahatsız ettim hocam. Ben bu konu hakkında bir yazı göremedim eğer elinizde bir kaynak varsa gönderirseniz çok minnettar olurum. İyi günler tekrar.
İptal olacaktır. Siz de e-postanızı düzenli olarak kontrol ediyorsanız, size 3 Mayıs tarihinde Free aboneliğinizin biteceği söylenmişti. Bu tarihi ileriye çektiler.

Ben 3 Mayıs günü baktım ki hesabım kapanmamış; hâlâ oynayabiliyorum. Meğersem ki "Hesabım" sekmesine tıkladım. Açılan pencerede 30 Haziran yazıyor. Bana kalırsa son erteleme. Daha da ertelemezler.

İptal olacaktır. Siz de e-postanızı düzenli olarak kontrol ediyorsanız, size 3 Mayıs tarihinde Free aboneliğinizin biteceği söylenmişti. Bu tarihi ileriye çektiler.

Ben 3 Mayıs günü baktım ki hesabım kapanmamış; hâlâ oynayabiliyorum. Meğersem ki "Hesabım" sekmesine tıkladım. Açılan pencerede 30 Haziran yazıyor. Bana kalırsa son erteleme. Daha da ertelemezler.
Ben aynı sekmeye bastığımda resimdeki gibi bir sekme açılıyor ve bu konu hakkında bişi göremedim ben bu hesabı GamePlus beta sürecinde iken VPN ile bağlanıp açmıştım acaba ondan kaynaklı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20210526_114428.jpg
    IMG_20210526_114428.jpg
    178,7 KB · Görüntüleme: 18
GeForce NOW NVIDIA ücretsiz hesap üyeliğim bulunmakta. Gameplus'a gecmeyip Avrupa sunucularında oynamaya devam etsem bir sorun yasar miyim?
Ben şu anda kullanıyorum. ETS2'yi modsuz 60FPS 500 ping ile takılarak oynamak(oynayamamak desek yalan olmaz) yerine kendi PC'mden modlu 30FPS oynamayı tercih ediyorum. Sana kalmış

Yeni konular

Geri
Yukarı