GeForce NOW Avrupa sunucusuna 2022'de nasıl bağlanırım?

The End Of TİME

Hectopat
Daha fazla  
Türkiye sunucusunda çok kuyruk bekliyorum(ücretsiz hesap) ayrıca oyun süreleri 30 dk önceden Avrupa'da oynarken neredeyse hiç kuyruk yoktu ve oyun süreleride 1 saat YouTube'dan birkaç video izledim ancak çok güncel değil. Hangi VPN ile bağlanmam gerekir bilenler yardım ederse çok teşekkür ederim.

Türkiye sunucusunda çok kuyruk bekliyorum(ücretsiz hesap) ayrıca oyun süreleri 30 dk önceden Avrupa'da oynarken neredeyse hiç kuyruk yoktu ve oyun süreleride 1 saat YouTube'dan birkaç video izledim ancak çok güncel değil. Hangi VPN ile bağlanmam gerekir bilenler yardım ederse çok teşekkür ederim.
VPN ile bağlanınca performans hatrı sayılır bir derecede düşeceği için yapmanız pek mantıklı olmaz.

Yok gülüm, windscribe kullan. Sıra sana gelene kadar açık tut. Hesabını girdikten sonra kapat. Böyle yapınca oluyor denemiştim. Sonra TR sunucusundan aldım bir üyelik. Hiçbir fark yok.

Aa bir deneyeyim bir de şöyle bir şey var benim hesabım TR hesabı önceden avrupaydı sonra kalkınca gameplusa yönlendirdi hesabı onunla denersem bir şey olur mu?

Microsoft Store üzerinden Hotspot Shield indirin ve konumu Fransa yapın. Sıraya girdikten sonra VPN bağlantısını kesebilirsiniz. Bu sayede VPN bağlantı kalitesine etki etmez.
VPN ile bağlanınca performans hatrı sayılır bir derecede düşeceği için yapmanız pek mantıklı olmaz.
Sıraya girdikten sonra VPN bağlantısını kapatırsa kaliteye etki etmez.

Microsoft Store üzerinden hotspot Shield indirin ve konumu Fransa yapın. Sıraya girdikten sonra VPN bağlantısını kesebilirsiniz. Bu sayede VPN bağlantı kalitesine etki etmez.

Şimdi yapacağım teşekkürler.

Microsoft Store üzerinden hotspot Shield indirin ve konumu Fransa yapın. Sıraya girdikten sonra VPN bağlantısını kesebilirsiniz. Bu sayede VPN bağlantı kalitesine etki etmez.

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır :D.
Microsoft Store üzerinden Hotspot Shield indirin ve konumu Fransa yapın. Sıraya girdikten sonra VPN bağlantısını kesebilirsiniz. Bu sayede VPN bağlantı kalitesine etki etmez.

işe yarıyor 👍

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar VPN ile çalışıyor ancak sağlıklı sayılmaz(yine de hiç yoktan iyi).ama tavsiyem bütçeniz varsa alın çok daha memnun kaldım ondan.

Geri
Yukarı