GeForce NOW Avrupa'dan Türkiye'ye geçilmeli mi?

Blorse

Decapat
Merhabalar,
Bildiginiz gibi 19 Mart itibarıyla Avrupa sunucusundan Türkiye'ye gecilebiliyor. Sizce gecmeli miyim? Türkiye'deki oynanis ne durumda sıkıntı yasaniyor mu? Ben belli basli oyunlarda Avrupa sunucusunda yasiyorum.

Merhabalar,
Bildiginiz gibi 19 Mart itibarıyla Avrupa sunucusundan Türkiye'ye gecilebiliyor. Sizce gecmeli miyim? Türkiye'deki oynanis ne durumda sıkıntı yasaniyor mu? Ben belli basli oyunlarda Avrupa sunucusunda yasiyorum.
Avrupaya göre gayet güzel. Gecikme vs çok çok az hissediliyor.

İstanbul'da yaşıyorsanız zaten Avrupa sunucularına yakınsınız TR'deki sunuculara sanki 1050 Ti takmışlar. Server çok kötü. Ama Avrupa sunucularına son gelen zamdan sonra geçebilirsiniz.

İstanbul'dayim evet. Benim için akici oyun onemli ve oynadigim oyunlarda bulaniklasma yasayabiliriyorum. Zam beni etkilemeyecek gibi duruyor. Odememi duzenli yaparsam 5.50 Euro olarak odemeye devam edecegim.

Siz sadece bir süre etkilenmeyeceksiniz fiyat artışından. O bir süre bitene kadar Avrupa'da kalmak mantıklı. Bir süre bitene kadar zaten Türkiye sunucuları gelişir. Daha ucuz da oluyor.

Ben yarin gecmeyi dusunuyorum gecersem. 19 Mart dahil mi degil mi bilemedim fazla riskli geldi.
Siz sadece bir süre etkilenmeyeceksiniz fiyat artışından. O bir süre bitene kadar Avrupa'da kalmak mantıklı. Bir süre bitene kadar zaten Türkiye sunucuları gelişir. Daha ucuz da olu.

Su an Avrupa sunucularinda founders for Life olarak goruluyor. Bu benim anladigim duzenli odedigim zaman kadar surecek ama 1 ay bile eksik odersem zamlanacak.
Türkiye tarafindaysa 1 yillik bir sureden ayni fiyatta kalacagim. Daha hizli internet ve oyun deneyimi için gecmeyi dusunuyorum. Ama cok fazla sıkayet okudum Türkiye sunucusuyla ilgili bu forumda. 1 yil zonra param olursa da bilgisayar toplamayi isterim makul bir fiyata ve stoklar bu kadar kotu degilken.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı