GeForce NOW ayarları kaydedilmiyor

Maximum

Kilopat
Daha fazla  
AC Odyssey için grafik ayarları medium olarak geliyor otomatik olarak, hayliyle leş gibi görünüyor oyun. Oyunun ayarlarını en yükseğe çekmek istediğimde yeniden başlatmam gerekiyor ama pek mükemmel(!) GFN ne yapıyor? Beni sistemden atıyor. Sıfırdan bağlanmam gerekiyor ve sonuç ayarlar kaydedilmemiş. Bunu aşmanın bir yolu var mı, yoksa ben bir avuç çamura mı para ödedim?

Oyun Epic Games'te satın alınmış durumda.

Yeniden başlat deyince hayır derseniz çoğu ayar geçerli oluyor. Sadece bazı ayarlar oyunun yeniden başlatılmasını gerektiriyor ama ne oldukları hakkında fikrim yok.

Yeniden başlat deyince hayır derseniz çoğu ayar geçerli oluyor. Sadece bazı ayarlar oyunun yeniden başlatılmasını gerektiriyor ama ne oldukları hakkında fikrim yok.
Denedim ama malesef işe yarar bir etki alamadım. Dün akşam ilk denediğimde oyun yüksek ayarlardaydı ve stream servisi için bence iyi de görünüyordu ama bugün bağlandığımda o korkunçtu ki başım ağrıdı 10dk oynadıktan sonra.

Denedim ama malesef işe yarar bir etki alamadım. Dün akşam ilk denediğimde oyun yüksek ayarlardaydı ve stream servisi için bence iyi de görünüyordu ama bugün bağlandığımda o korkunçtu ki başım ağrıdı 10dk oynadıktan sonra.
Ben oyunu kendi bilgisayarımda en düşük ayarlarda oynamıştım ve grafikler nefes kesecek düzeydeydi o halde bile. Muhtemelen bulanık görüyorsunuz, internet bağlantınız çok iyi değilse böyle oynamak zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı