GeForce Now bağlantı yapılamıyor

Janissaryyyyyyy

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. GeForce Now Founder üyelik satın aldım, belli bir süre oyun oynadıktan sonra görüntünün kötü olması gibi sebeplerden dolayı internet hızını yükselttim. Fakat bu sefer de GeForce Now'a giriş yapamıyorum, bunun sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-03_175839.png
    resim_2021-02-03_175839.png
    17,6 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet hızını yükselttim derken nasıl yani Bit hızı mı 10 Mbps'den düşük ve çok dalgalanan internetin varsa onu otomatik yapmanı tavsiye ederimde hata kodu var mı?

Hata kodu yok şu an tekrar kuruyorum yukarıdaki arkadaşın tavsiyesi ile bakalım işe yarayacak mı?2.olarak zaten otomatik en iyi serveri buluyordu GeForce Now.

Bu sorun bana da oluyordu 1 gün bekledim düzeldi kafaya takılayacak bir problem değil bence.2. olarak GeForce Now da ayarlara girip 1280x720 ve 30FPS yapmanızı öneririm.

Bu arada keşke founders almasaydın gameplus bekleseydin 3-6 Mbps arayla dalgalanan internetimi 35 Mbps gösteriyor test sunucusunda.

GAME+'ın gelmesi uzun süreceğini düşündüğüm için aldım. EU4 5 dakikada açıldığı için insanın sabrı bir süre sonra tükeniyor kankam.

Hata kodu yok şu an tekrar kuruyorum yukarıdaki arkadaşın tavsiyesi ile bakalım işe yarayacak mı?2.olarak zaten otomatik en iyi serveri buluyordu GeForce Now.

Kanka bak bunlari yap lagsiz oynarsin;
Ethernet ile bağlan.
Interneti sömüren etrafta bisiler varsa kapa onlari.
Ayarlara gir ozel ayarlar yap.
Maks Mbps'yi oradan 8 olarak ayarla ki bosuna 10'a falan cikmaya calisip dalgalanma yaratmasin.
Sonra V-Sync'i isaretle
30 FPS isaretle.
Bunlar yeterli simdilik.
CS:GO oynuyorsan 800x600 cozunurluk tavsiyemdir efsane adam vurursun.

Geri
Yukarı