GeForce NOW Basic deneyiminiz nasıl?

taarruzkecisi

Picopat
21:9 monitör kullanıyorum, görüntü net ve akıcı değil. Oyunun ayarlarını bir türlü 21:9'a uygun hale getiremedim. 100Mbps Download'ım, 5 Mbps Upload değerim var. Ping 7ms. Premium üyeliğe geçmeden önce deneyimlemek istedim fakat, çok da iç açıcı bir deneyim değildi. Basic sürümünü denediğim için olabilir mi? Sizin deneyimleriniz nasıl

Hocam Premium'un da pek bir farkı yok diyorlar. Bu arada sunucu yoğunluğu çok önemli. Ben sabah 5'te giriyorum Max. 60 kişi var 10 dk falan bekletiyor o da. 16 Mbps, Wi-Fi 2.4 GHz ve 720P60 kasmadan oynayabiliyorum. Pek alınası bir şey değil bence.

Hocam bazı oyunlar bende de aşırı bulanık vesaire gözüküyordu ancak ayar yaptıktan sonra gayet net oluyordu. Premium ile Basic arasında çok fark yok, belki algı olarak olabilir çünkü Premium daha net gözüküyor gibi geldi.

Türkiye sunucusu gelmeden 1 yıl kadar oynamıştım.İyi bir internet şart illa değil ama akıcı oyun oynayamazsınız ya da görüntü kalitesiz olur.

Globale göre bayağı iyi. Bu kadar yüksek hızlarla nasıl kötü görüntü alabiliyorsunuz? Bir hata yapıyor olmalısınız. Ayarları internet hızınıza göre ayarlayınız.

TR sunucularından bahsediyorsanız şuan çok rahat bir şekilde oynamaktayım ve akşam 8-12 arası haricinde hiç sıra olmuyor. Akşam saatlerindeki sırada ise en fazla 15-20dakika bekledim.

Sorularınız varsa yazın, şuan FarCry giriyorum gördükçe cevaplarım.

Ben TR sunucularına ücretsiz olarak giremedim. Onun dışında Amerika sunucuları gayet güzel. Kasma olmuyor pek. 25/2 paketim var.

Geri
Yukarı