GeForce Now beta anahtarlar nasıl alınır?

ElonMusk

Decipat
Daha fazla  
Merhabalar, çoğu arkadaşım çekiliş vb. yollar ile bu kodlara ulaşmış. Peki ben bu kodlara çekiliş dışında başka bir yol ile ulaşabilir miyim, eğer ulaşabilirsem nereden ulaşabilirim? Bu Key'ler satılıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servisin ucuz numaraları. Sözde ön kayıt yapanlar daha erken ulaşacaktı. Nerede? 19 Ocak 2020'de kayıt oldum, muhtemelen en erken kayıt olanlardanım. Bana kod falan gelmedi.

Almanın yolları dediğiniz gibi yayıncıların yayınlarına gitmek, bazı forumlarda vesaire yöneticiler de dağıtıyormuş sanırsam. Acele etmeyin zaten 1 aya herkese açılacak.

Fiyatlandırma nasıl olacak bilginiz var mı?

Rica etsem akadaşına sorabilir misin nereden aldığını çünkü bayağıdır araştırıyorum ve bulamadım.
Merdiven altı oyun kıran arkadaşlarından almış. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama çok oyunculu bile oynanıyor demişti bana. İnstagram'da bir sayfa satışını yapıyor. Şu anda forum kuralları gereği tam olarak linkini bırakamıyorum çünkü yasa dışı. Ama sosyal medya da oyun satan kişilere mesaj atarak alışveriş yapabilirsiniz. (Sorumluluk kabul etmiyorum.)

Merdiven altı oyun kıran arkadaşlarından almış. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama çok oyunculu bile oynanıyor demişti bana. Instagram'da bir sayfa satışını yapıyor. Şu anda forum kuralları gereği tam olarak linkini bırakamıyorum çünkü yasa dışı. Ama sosyal medya da oyun satan kişilere mesaj atarak alışveriş yapabilirsiniz. (sorumluluk kabul etmiyorum.)

Anladım teşekkür ederim, tek çare çekilişlere katılmak o halde. Size de iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı